2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

aaa bilmiyordum uygulama mı bu kullandığınız bende takip etmek isterim :)

Canım bende senle aynıyım ve benimde alt karnıma sırtıma ağrılar giriyor ki benim adet ağrım adetin 2 günü olur sadece... Bence normal canım...

Sat 26 mayıs bat 22 haziran aynurland

Cano ateşten hiçmi hiç anlamıyorum
Anlamak içinde hiç kafa yormadım
Ama daha yerleşme için erkn degılmı

Cnm sen ayın 22sinden sonra ilişki yaşamadın mı?

valla folik asit kullanıyorum bir de d vitamini canım progestan doktor başladı ama fitil olarak o da çok rahatsız ediyor ya coraspin niye kullanıyorsun canım
Cnm progestanı bna kimyasalımda vermişti her gce yatmadan agız yoluyla almıstım. Tutunması için buseferde kullancam

Coraspin üst üste 2 kımyasalımdan dolayı kndımce tedbir amaclı kullanıyorum
Bu ay yine kndımce 5 gün femara içtim
14. Gun pik gordum
İlk defa bu kdr erkn pik görüyorum

Kızlar bn bugun bir gebenin günlüğünde pcos ile ılgılı bısey okudum

Kısacası dıyorki pcolarda yumurtlama döneminde lh yüksek gittiği için yalancı pik yada yalancı çatlama olabılıyomuş
Braz moralım bozuldu

Merhaba bu biz de ay düzenli deneme yapıcaz bakalım inşallah adet bitince. Ovulasyon testi kullanmadan. Aslında buralara da girmek istemiyorum 24 saat aklımda oluyor sonra

Geçen ay girmedim. Ovulasyon testi de yapmadım. Kafamıza göre oldu. Hiçbi şeye de dikkat etmedim ilişkiden sonra. Gün içinde başka şeylerle ilgilenmeye çalıştım. Saldım düşünmedim derken adet gününe bi hafta kala ağrım oldu. Hatta bi tuhaf turuncumsu akıntım oldu sonra. Yerleşme falan diye düşünmek istemedim bunları. Yumurtlamadır belki diye değerlendirdik. 1 hafta sonra adet oldum. Yumurtlama değilmiş 3-4 gün bende acayip mide yanması oldu beraberinde duygusallaşma falan. Sonra bunlar adet gününe gelemeden şak diye kesildi. Ben umutlanmaya başlamıştım bile tabi. Kimyasal mıydı acaba?

Ateş takibi bna çok yorucu geliyor
Ovu takıbıde evde 7 tane kaldı bitireyım dıye yaptım
Yoksa gün aşırı devam edılırse ovu testıne bıle grek yok
ay valla bu çocuk işleri o kadar emek istiyor ki... ama bazen bakıyorum adam ceketi atıyor kadın hamile kalıyor sorun bende herhalde diyorum

Merhaba kimyasal geçirdiğinizde nasil oldu bilgilendirir misiniz adetiniz ne kadar gecti degerleriniz nasildi?

Merhaba kimyasal geçirdiğinizde nasil oldu bilgilendirir misiniz adetiniz ne kadar gecti degerleriniz nasildi?
Cnm sen 3. Kanını verdın mı?

Yılbaşındaki kımyasalımda adetım 1 hafta geçti 48e kdr beta yükseldi

Marttaki kımyasalımda yine 1 hafta gecti
Busefr erkn kan vermim strese girmim dedim
Koyulaşma takip ettim 1 hafta ama koyulaşmadı testler, aynı kaldı, çok sılıkti..
Gdım kan verım dedim 23 geldi beta

Sonrada adetım söküldü zten

Ben de yılbaşında 50 den sonra düştü 2. Kan beriste

Teşekkür ederim
Benim degerlerim 19 nisan(regle 4 gun kala)4.7
21 nisan 21.1
25 nisan 84 cikti pazartesi birdaha vericem ama degerim dusuk olsugu icin kimyasaldan korkuyorum

Teşekkür ederim
Benim degerlerim 19 nisan(regle 4 gun kala)4.7
21 nisan 21.1
25 nisan 84 cikti pazartesi birdaha vericem ama degerim dusuk olsugu icin kimyasaldan korkuyorum
Cnm 2 kat artmış 2 günde aslında

Şunu söylim hersey olacagına varıyor
Kndımızı yırtsakta, on kere kan versekte kimyasal olcaksada oluyor,
Bn ilk kımyasalımda çok korktum, cok agrım olurmu, nasıl birsey dıye, 4,1 ile öğrendım, strese girdım kollarım delik desık oldu

Sonra 2 ay gectı hamiş kaldım dedım busefer kan vermk yok. Evde koyulaşma takip ettım,
Ve kimyasal oldugunu anladım
İnşallah degerin kat kat yukselir
Güzel haberlerını beklıyorum

Canım bende senle aynıyım ve benimde alt karnıma sırtıma ağrılar giriyor ki benim adet ağrım adetin 2 günü olur sadece... Bence normal canım...
Evet aynıyız Belim de çok ağrı yok henüz pazartesi 5 hafta kendi hesaplarıma göre siz ne kadar olarak tahmin ediyorsunuz ve bulantı gibi belirtileriniz varmı bende yok şaşırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…