2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bi de kızlar şimdi yumurtlama akıntısını nasıl ayırt ediyorsunuz malum korunmuyoruz hiçbirimiz akıntı gibi içimizden çıkıyor spermler ya kafam karıştı 🤔 çoğu gün ilişki olduğu icin bende hep akıntı şeklinde çıkıyor gün içinde de ayırt edebilecek miyim emin değilim yumurtlama akıntısını
Çıkan sperm akıntısı daha çok su gibi oluyor bende. Ovülasyon akıntısı daha kaygan

Kızlar ben henüz doktora gitmedim kalp atışını duyacağım zaman gitmek istiyorum. Ben bu gebe kalma sürecinde D vitamini damlası kullanıyordum. Onu kullanmaya devam etmeli miyim bilgisi olan var mı
Evet canım kullan ben kullanmadım aşırı unutkanlığım var benim

Bi de kızlar şimdi yumurtlama akıntısını nasıl ayırt ediyorsunuz malum korunmuyoruz hiçbirimiz akıntı gibi içimizden çıkıyor spermler ya kafam karıştı 🤔 çoğu gün ilişki olduğu icin bende hep akıntı şeklinde çıkıyor gün içinde de ayırt edebilecek miyim emin değilim yumurtlama akıntısını
Canım yumurtlama akıntısı cok kaygan ve uzayan oluyor ama gelen meniler uzamıyor sadece kaygan oluyor yıkayınca geçiyor hemen ama yumurtlama akıntısı kolay geçmiyor yıkadıkça of cok acık oldu anla diye yazdım 😄😄😄

Canım yumurtlama akıntısı cok kaygan ve uzayan oluyor ama gelen meniler uzamıyor sadece kaygan oluyor yıkayınca geçiyor hemen ama yumurtlama akıntısı kolay geçmiyor yıkadıkça of cok acık oldu anla diye yazdım 😄😄😄
Ben hep peçete koyuyorum ya ondan hiç fark anlamadım gibi 😅😅 çamaşıra geçmediği için

Ben hep peçete koyuyorum ya ondan hiç fark anlamadım gibi 😅😅 çamaşıra geçmediği için
Yok ben de duşta falan yıkanırken farkediyorum canım bi de uzun süreli pecete koyuyorsan koyma enfeksiyon olabilirmis ben günlük ped bile kullanmıyorum enfeksiyon gecmisim oldugu icin günlük degistiriyorum hep

Yok ben de duşta falan yıkanırken farkediyorum canım bi de uzun süreli pecete koyuyorsan koyma enfeksiyon olabilirmis ben günlük ped bile kullanmıyorum enfeksiyon gecmisim oldugu icin günlük degistiriyorum hep
Peçete yerine ne koyabilirim acaba :KK43: ıslaklık oluyor çoğunlukla yıkanabilir kumaş mı kessem bir kaç tane

image.jpg

18 haziranda gelecek zaten sağlık personeliyim veririm sıkıntı yokta önceki düştüğümden sonra kendimi tedirgin hissediyorum sizlere dua eder dua beklerim …
Bence bekle güzel Bi şekilde sürprizle öğrensin ben olsam öyle yapardım merak etme bol bol dua ederiz rabbim sağlıklı Bi şekilde kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲

Kızlar üstteki dün gece 2 saatlik idrarla yaptığım test kuruma çizgisi falan çıkmadı. Alttaki ilk idrarla yapılan ilk başta çizgi görür gibi oldum ama hayalet çizgi 1 saat içindede bu hali aldı 🤷‍♀️ ilk 5dkda çektiğim fotoyuda ekliyorum.
İkili fotoğrafta alttakinde gördüm canım ama diğerlerinde tam göremedim. Hala erken olduğu için muallakta bırakıyor insanı bu testler ☺️

X