2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İlk gebelik bende adetden 3 gün önce 500 çıkmıştı ama kucağıma alamadım.Yarın yine kan vericem ona göre doktor söylicek randevuyu🙌🏻
Kıyas yapma canım her gebelik kendine özgü sonuçta 😍 bu bebiş sağlıkla gelecek sana İnşAllah 🤲🏻😍
bencede kıyas yapma karşılaştırmada sadece buna odaklan kendini yorma dinlen belirtin varmı bi agrın sızın

melisaa93 melisaa93 mınnosum sımdı bakabıldım gözümden cok rahatsızım bugun ısede gıdemedım.dr alerjık oddm yapmıs dedı ılac verdı dun 3 tane damla daha beter oldu gozum,dun bıde ıcını cok kurcaladı yoksa ıçgoz kapagının altında bıseymı var dıye sıktırdı bılmem ne acıdan duramadım gece :KK43:( ılaclarda dokundu gozum ıyce kızardı,napcam bılmıyorum ya cok moralım bozuk:KK43:(( testınde holgeyı bende gordum mınnosum ovude koyu cıkmıs baya suphelendım sımdı.sen son kez sabah yaparsın varsa cıkar yoksa da napalım,beklerız bır ay daha yada yardımcı teknıklere gecerız.saglıgımız olsunda
Canım biraz eski yöntemler gibi olacak ama gözümden rahatsizlaninca çay damlattiriyorum anneme hemen geçiyor. Çayın demli kısmını kenara ayiriyorsun soguyunca göze bir kaç damla damlattiriyorsun. Eşim bu konularda hassas bakıp damlatamaz diye ben kendim pamuğu batırıp yapmaya çalışmıştım öyle çok işe yaramadi geçti gibi oldu tekrar başladı. Annem direkt gözümün içine damlattı kapalı tuttum gözümü, günlerdir çektiğim acı bı günde bitmiş oldu. Arada benim gözümde de oluyor çayla çözmeye çalışıyorum gözdeki mikropları kiriyormus sanırım annem öyle demisti. Çok geçmiş olsun 🌸

canım Niqu Niqu nigarım hamileymişsin😍 o kadar çok sevindimki rabbim sağlıkla kucağına alıp büyüteceğin çok rahat bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah 🤲 gerçekten rabbimin mucizesi o kadar fazlaki tüp bebekle gelmeyen mucizen en doğal yoldan rabbimin ol demesi ile oldu🧿 diğer kızlarımdanda aynı güzel haberi bekliyoruz 😍🤲

canım Niqu Niqu nigarım hamileymişsin😍 o kadar çok sevindimki rabbim sağlıkla kucağına alıp büyüteceğin çok rahat bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin inşallah 🤲 gerçekten rabbimin mucizesi o kadar fazlaki tüp bebekle gelmeyen mucizen en doğal yoldan rabbimin ol demesi ile oldu🧿 diğer kızlarımdanda aynı güzel haberi bekliyoruz 😍🤲
Evet kuzum çok şükür Allahıma🥰🙌🏻Amin canım Amin.Bu defa bebişim tutunsun bana🙌🏻Yaa deme ya bu kadar ilaçlar iğneler masraf borc harc işte Allah her şeyi görüyor o zaman bile demedim neden ben🥹Bu bizim sınavımız Allahın bir bildiği var🙌🏻

X