2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amin canım Amin.Evet 300 gecmiş canım.797 sonuç kızlar
Tebrik ederimmmm Niqu ablammm Allah biliyor ya senin için ayrı dua ediyordum ayyy Allah'ım sana şükürler olsun 🥹🙏♥️♥️ adetin kaç gün geçti değerin coook iyi😍

Kızlar hamileyim çok şükür dönücem size..şimdi doktoruma arıcam malum korkuyorum.
Canım benim ya çok çok sevindim ay nasıl duygulandım maşallah bide kırmızı kırmızı ben burdayım diyor rabbim sağlıkla ilerlemesini nasıp etsin o sana olumsuz konuşan doktora git bi ders ver senin moralini nasıl bozmuştu inan şuan çok duygulandım artık burda aile gibi olduk darısı bizede yarın inş melisaa93 melisaa93 cimda da pozitif gorecez 🥰🥰

Canım benim ya çok çok sevindim ay nasıl duygulandım maşallah bide kırmızı kırmızı ben burdayım diyor rabbim sağlıkla ilerlemesini nasıp etsin o sana olumsuz konuşan doktora git bi ders ver senin moralini nasıl bozmuştu inan şuan çok duygulandım artık burda aile gibi olduk darısı bizede yarın inş melisaa93 melisaa93 cimda da pozitif gorecez 🥰🥰
İnşAllah bebeğimm🤲🏻😍

IMG_7320.png

Kızlar eşimin test sonucu. Yumurtlama döneminde her gün ilişki sizce mantıklı mu yoksa 2 günde 1 mi ?

Amin canım Amin.Yaa kalbinizi severim ben sizin🥹Darısı size İn şa Allah kuzum İn şa Allah olucak eminim buna..sabr etmek ve her şeye şükür etmek

X