2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Klonun kist yapıyomuş zaten canım çoğu kişiden duydum bunu ki bende yaşadım yani bire bir kullandıktan sonra kist oluştu
Başka ilaçda vermedi hiç dur bakim gittigimde ne dicek bu ay adet düzrnleyici kist atıcı ilaç kullandım

melegim can ya canım benim adetim hamile kalmadan önceki normal tarihimde mi gelir yoksa düşük kanamasının olduğu günmü gelir

inşallah meleğim demekki yaramış macun devam et bakalım bu ay artık son ayımız olsun Ağustosa hamile girmek istiyorum çünkü evlilik yıl dönümüz rabbim tüm bekleyenlere tez zamanda nasip etsin

Çok sevındım meloşummm.benımde adetım gecıkmıstı ya bu ay luteal 13 gun surdu benımde kısa suruyordu.demekkı vıtamınler ballar bı sekılde ıse yarıyor.bu ay spontane degerlendırdım.ates mates takıbıde yok.sadece akıntıların oldugu gunlerı degerlendırdım bakalım neler olacak.bekleme sezonunu actım ama adet olcagım gunlerı gun gun sayardım hıııc saymadım.pazartesıne olmazsam test yaparım amadua et melosumda bu heycanı yasayalım artık

Eklentiler

• IMG_0322.png
    50,5 KB · Görüntüleme: 44
Bızde karar aldık zaten eger olmadıysa bır ay daha deneyıp 6 aya tamamlıcaz sonra kayserıde ıyı bı doktora gıdecegız.Allahım ınsallah ınsallah o ay bu aydır

Kızlar yumurtlamaya tahminimce 1 hafta 10 gün falan var. Bu süreçte detoks çayı içsem problem yaratır mı genelde bu çaylar hamilelikte ve emzirme döneminde falan önerilmiyor ya. Hamileliğe hazırlık döneminde de sıkıntı olur mu

Ben içiyorum canım vücudum rahatlıyor Yeşil çay kayısı çayı kiraz sapı

Bızde karar aldık zaten eger olmadıysa bır ay daha deneyıp 6 aya tamamlıcaz sonra kayserıde ıyı bı doktora gıdecegız.Allahım ınsallah ınsallah o ay bu aydır
Sen de sonbahara gebe gireceklerden birisin, hissediyorum. Ahanda yazdım buraya

Ben içiyorum canım vücudum rahatlıyor Yeşil çay kayısı çayı kiraz sapı
Ya bende de ödem var muhtemelen şu bayram şişkinliğinden de kurtulmak istiyorum ama yanlış bişey de yapmak istemiyorum karışık bı detoks çayı vardı bende, o da beni rahatlatıyor içeyim o halde bende folik asit kullanıyorsan yeşil çay folik asit emilimini azaltiyormus canım dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…