2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Onda da kasık ağrım vardı o beni yanılttı aslında şu anda da hafif hafif ağrım var bilemedim her neyse değerlendiririz bu sıcakta da zulüm gibi ama
Öncesinde soğuk suyla duş alın buz gibi. O zaman sıkıntı olmuyor yaz ayı taktiğim dslvjhjflhv

Y
Nasıl bı tedavi yapacak şimdi doktor söyledimi bişey hiç
Yok canımmsöylemedi 4 ay klomen kullandım arada kist felen oldu düşükten sonraki 8. Ayım yine olmadı dosyamı inceledi sana tam düzenli tedavi uygulayamamışıx dedi araya deprem felan girince gidemedim düzenli bakalım hayırlısı

Klonun kist yapıyomuş zaten canım çoğu kişiden duydum bunu ki bende yaşadım yani bire bir kullandıktan sonra kist oluştu

ah canım sende peşimden geldin temmuza nedir bu topik topik gezdiğimiz bi tutturamadık gitti
Geldim geldim canım nolacak bu halimiz ben zaten bu ay es geçmiştim daha dogrusu doktorum ama yünede umut etmek yok mu bekletiyor insanı. Sende flmini çekil bakim canım artık inşallah son ay olsun. Ben 3 aydır hayıt macunu kullanıyorum luteal evrem 11 gün sürüyordu ilk defa bu ay 14 gün sürdü düzene girdi bu duzene girdiyse bebek de gelir diyorum. O bebişler buraya gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…