2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım gecmis olsun öncelikle.. insallah bebisin sağlıklıdır iyidir. Ben kendi surecimden bahsedeyim belki bir fikir verir. 7.haftadan sonra beta guzel artmadi. Ultrasonda da yolk salk kese orani uyunsuz dedi doktor. Bebis vardi ama kese haftasina gore küçüktü. Kalp atimi da vardi. Ama betanin artışından dolayi ben kaybedecegime emindim nerdeyse. Betaya bakilmaz kismina katilmiyorum o yüzden. Cok da iyi bir gostergesi oluyor sürecin. Betaya ragmen umutla bekleseydim muhtemelen cok üzülürdüm. Ama düşük yaptigimda coktan fikren hazirlamistim kendimi.

2. Olarak son ultrason muayenesinde kalp atimi hala vardi. 2 hafta sonra gel bakalim dedi doktor bana. Kahverengi lekelenmen olabilir. Muhtemelen kurtajla almak durumunda kaliriz dedi. Doktorun bekledigi buydu. Ama bir kac gun sonra aktif kirmizi kanamam basladi. Kendiliginden atıldı. Canli oldugu icin vucut atmis dedi doktor kontrolde. Kalbi durmus olsaydi kurtaj gerekirdi diye de bir yorum yapti.
Yani ağrısız kanamasiz dusuk olmuyor. Ya aktif kanamayla kendi atılıyor. Ya da sen ne yaparsan yap sonlanacaksa oyle ya da boyle gelisimi duruyor. Kalbi duruyor ve alınmak zorunda kalıyor
Çok teşekkür ederim

Gelmez mi canım sabah gözümü kırmızılarla açtım 😂😂 olsun yinede mutluyum adet olabildigime göre hamilede kalcam inşallah çok dua ediyorum ve inanıyorum allah büyük kuzum temmuz agustos topigi hepimize şans getirsin 💙💙
ah canım sende peşimden geldin temmuza nedir bu topik topik gezdiğimiz bi tutturamadık gitti 😅

inş canım tüp bebek sonrası kendiliğinden hamile kalan cok bizim bi arkadaş iki defa denedi olmadı sonra olmıcak galiba deyip saldı 3 ay sonra kendiliğinden hamile cıktı herşey kafa da aslında cok takıyoruz
Evet bende çok duydum hayırlısı neyse o olsun diyorum.Hepsi stres bizimki

X