2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Gelmez mi canım sabah gözümü kırmızılarla açtım 😂😂 olsun yinede mutluyum adet olabildigime göre hamilede kalcam inşallah çok dua ediyorum ve inanıyorum allah büyük kuzum temmuz agustos topigi hepimize şans getirsin 💙💙
Hadi inşallah herkes gebeş olsun artık ya hamile olmayan kalmasın 🥰

Hadi inşallah herkes gebeş olsun artık ya hamile olmayan kalmasın 🥰
Amin canım inşallah perşembeye aldım doktor randevumu inşallah bu ayda ertelemez tedaviyi düzene girmiştir herşey. Yarında saglık ocagında hormonlarıma baktırim bi 😂😂

Canım ben sana yaşadığımı söyleyeyim, 10 haftalıkken sadece peceteye sildigimde gelen kahverengi hafif kırmızıya yakın kanamayla gitmiştim doktora bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim, hatta 1-1,5 hafta önce falan durmus galiba ya da gelişimi geriden geldi yeni durduysa bile, olduğundan daha küçük görünüyordu, ne ağrım oldu ne de çamaşıra geçen kanamam oldu, haftasonuydu 1 gün daha bekledim kürtaj için ama o esnada da hiç ağrım ya da kanamam olmadı. İnşallah sende durum farklı olur.
İnşaallah kendiliğinden atılır canım kürtajdan da çok korkuyorum

Yaş umrumda diğil benim tüp bebek doktorum bana dedi 30 geçtikten sonra hormonlar eskisi gibi olmuyor malesef
Öyle tabi ama sağlığımıza dikkat ederiz elimizden geleni yaparız ondan sonrası da hayirlisi olsun, 40 in üstünde de kolaylıkla sapasağlam doğum yapan nice kadın var

Gelmez mi canım sabah gözümü kırmızılarla açtım 😂😂 olsun yinede mutluyum adet olabildigime göre hamilede kalcam inşallah çok dua ediyorum ve inanıyorum allah büyük kuzum temmuz agustos topigi hepimize şans getirsin 💙💙
Bende sabah sana yazsam mı yazmasam mı diye düşündüm sonra ateşine baktım orada gördüm 😔

Canım doktorlar kese gorundukten sonra betanin bir önemi olmadığını söylüyorlar hep. Ben Nisan ayında düşük yaptım, benimki boş gebelikti ama yolk sacı yoktu. O zaman kk'da da çok fazla topic okudum. Bebeğin kalp atışı yok, boş gebelik vs denilen kişilerin doğum yaptıklarını okudum. Hatta birisi kürtaj masasindayken fark edilmiş kalp atışı varmış. Ben kendi doktorum izinli olduğu için farklı 2 doktora gittim. Birisi alalım dedi diğeri bekleyelim dedi ve lekelenme tarzında olunca kanama ben bekleme kararı aldım. Doğacak bir bebekse en azından son ana kadar ben elimden geleni yaptım diyebileyim diye. Sonrasında kanamam adet kanamasi gibi olmaya başladı. Progestan kullanmama rağmen kanamam oldu yani. Kendi doktoruma haber verdim hemen zaten 2 gün sonra da kürtaja alındım.
Senin şu an bebeğinin kalp atışı var, betaya hiç takılma bence canım. Bence yakın bir ilçe vs bir yer varsa 3. bir doktora git. Kanaman da yoğun değil. Bu dünyada yiyecek ekmeği varsa gelecek zaten bebeğin hem senin de için rahatlamış olur 3. Bir görüş aldığında. Gorselden hiçbir yorum yapmazlar diye düşünüyorum çünkü doktorumun tam izin sonuna denk gelmişti benim bu durum. Diğer doktorlardan aldığım ultrason görüntülerini göndermiştim ama o beni çağırmıştı gel bakalım diye. Progestana da devam et demişti o zaman. Sen bence 3. bir görüş al, hiç stres de yapma bebeğin sana tutunacak sağlıkla gelecek inşallah 🙏🌸
Hayırlısı olsun inşaallah canım kendimi düşüğe hazırlıyorum birazdan bir beta daha vericem, iyice düştüyse zaten olan olmuştur. Hepinize çok teşekkürler🙏

X