2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aslında çokta değildi gece birden 9a kadardı. Zaten şimdi 3 saat sıvı almadım tekrar test yaptım negatif ☺️ Lh testi de yaptım onu biraz koyu görünce heveslendim ama predictor net bir şekilde negatif
Daha net çeksen ben baya inceledim sanki silik görüyorum daha da batına var ya belki ondan tekrar çekebilir misin bakalım

Ayy ne güzel bu defa kucağına al canım🙌🏻🥰Tedirginlik bendede var canım hamile kalıyorum sevinemiyorum bile..korkuyorum kalmaya bile.Amin canım Allah olmayanlara nasip etsin tez bir zamanda🙌🏻
amınnnnnn, Rabbım ıcımıze ferahlık versın.. senden de saglıkla guzel haberler alaım ınsallaahhh :KK200:

Bana hatalısı denk geldi ☺️
olabilir canım kırmızıda duruyor bilemedim gölge var ama regl günü olmadı yine yaparsın bende az önce dr cıktım sonuclar normal çıktı dr söyledim 4. günü diye oda sorun olmaz dedi esradıol biraz düşük dedi sadece oda cok önemli degil dedi hsg için gün verdi cuma günü hsg cekilçek yanlız o güne kadar ilişki yasagı varmı dedim yok dedi ben şuan acayıp panik yaptım korku sardı beni 😢

olabilir canım kırmızıda duruyor bilemedim gölge var ama regl günü olmadı yine yaparsın bende az önce dr cıktım sonuclar normal çıktı dr söyledim 4. günü diye oda sorun olmaz dedi esradıol biraz düşük dedi sadece oda cok önemli degil dedi hsg için gün verdi cuma günü hsg cekilçek yanlız o güne kadar ilişki yasagı varmı dedim yok dedi ben şuan acayıp panik yaptım korku sardı beni 😢
hiç korkma 3 5 dakikalik bir işlem

hiç korkma 3 5 dakikalik bir işlem
ay bilmiyorum panik oldum aslında hemen yarın cekilelim dedi ben hazır değilim dedim bide izinde sıkıntı olur bugun izin almıştım neyse boş günüm cuma dedi öyle karar verdik bide bi ilaç yazdı onu al o gün yanında getir dedi ne ilacıdır bilmiyorum size öyle bi ilaç yazıldımı

ay bilmiyorum panik oldum aslında hemen yarın cekilelim dedi ben hazır değilim dedim bide izinde sıkıntı olur bugun izin almıştım neyse boş günüm cuma dedi öyle karar verdik bide bi ilaç yazdı onu al o gün yanında getir dedi ne ilacıdır bilmiyorum size öyle bi ilaç yazıldımı
bende panik yapmıştım yalan değil ama yapılacak bir durum değilmiş
bana ilaç vermediler sadece çekildikten sonra 3 gün ilişki yasağı vardı

Canım ben hıc oanık fln yapmamıstm kımsenın haberı bıle yoktu esımle gttık oldu bıttı,arastırmak hıc ıyı bısey degıl malesef,bılmemek daha ıyı emın olkı,hıcte bısey olmadı gozumu actım uzerımı gıyındım çıktık hastaneden hıcbısey olmadı kanama bıle olmadı anlamadım bıle.dusunmemeye calıs jınekolojık muane gıbı dusun

Anestezılı olmanı tavsıye ederım sadece.bılmek cok kötü bir lanet.ben eskıden hıcbısey bılmezken cok mutluydum sımdı herseyı dıdık dıdık edıyorum aaa bu damı varmıs aa bu neymıs sureklı bakıyorum ve hıc mutlu degılım bu durumdan.en ıyısı bılmemek gercekten.

Niye korkuyorsun canım çoğu arkadaş yaptırdı en fazla regl ağrısı çekersin dayanılmayacak bir şey değil ☺️ Hem belki hemen arkasına gelir bebiş😍 estradiol kaç çıktı Benimki de biraz düşüktü ama doktor problem değil dedi ☺️

Niye korkuyorsun canım çoğu arkadaş yaptırdı en fazla regl ağrısı çekersin dayanılmayacak bir şey değil ☺️ Hem belki hemen arkasına gelir bebiş😍 estradiol kaç çıktı Benimki de biraz düşüktü ama doktor problem değil dedi ☺️
canım 8 çıkmış düşük dedi ama önceki yaptırdıgım horman testinde 38 çıkmıştı o zaman normaldi ama yine hamilelik oluşmamıştı rahim filmi hiç çekilmediği için dr öncelik onu yapalım dedi galiba bu ay ilaç kullandırmayacak bi ara dogum kontrol hapı mı versem iki üç ay kullan hormanların düzene girsin dedi sonra hsg çekilmediği için öncelik o dedi çok ilgili bi dr ama bilemedim 😊

X