2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Başınız sağolsun minnoşum görevini tamamlamış demek ki.. inşallah bir başka ruhun sizinle olacağının haberi olur bu durum bebeğiniz olduğunda hep anlatırsınız ona , anılarıyla büyür

İnşAllah canım benim zamanla her şey daha iyi olacak

Evet sukurler olsun canım devletteki doktor kan uyuşmazlığı iğnesi verdi. Bebek biraz aşağıda dedi. 6+1 gördü bebeği 7+0 bugün normalde. Ama 6+6 da olabilir adetim gece geç gelmiş takvime öyle işaretlemiş olabilirim. Doktor kalp atışını duydu, gösterdi, ben de duydum. İşte burda dedi. Çok güzel ritmik dedi. Progestan yazdı. Betayi onemsemiyoruz artık dalgalanmasini. Bebek önemli dedi. Şok icersindeyim. Minik mucizem benimle. Doktora gidicem yine özele 2 de dua edin nolur

Yaa ağlattın beni sevinçten o kadar sevindim ki çok şükür Allahım çok şükür Sağlıkla kucağına alırsın İnşAllah canım benim

Ayyy Allahım yüreğimizi ağzımıza getirdi minnoş ya şükür olumlu düşün bol bol konuş onunla canım başladı bile şimdiden almaya bilincine bence

Amin amin canım inşallah, çok güzel şekilde anacağız, anlatacağız onu, umarım o da bizimle olduğu için çok mutlu,huzurlu hissetmiştir güzel haberler alabilirim artık inşallah. Bunalıma girdim

Çok şükür canım bebeğin seninleartık ben burda kimsede düşük görmek istemiyorum hamile kalak doğurak Allahım

Ayyy Allahım yüreğimizi ağzımıza getirdi minnoş ya şükür olumlu düşün bol bol konuş onunla canım başladı bile şimdiden almaya bilincine bence
Evet dün eşimle tartisinca acaba nolucak demiştim ondnq mi oldu bilmem onu istemediğimi düşündü ama ne kadar çok sevdiğimi istediğimi dün gece anladim

Ohh çok şükür geçmiş olsun bile yazamamıştım çok ama çokkkk sevindim dualarımız sizinle

Sağol canım benim burda kanama leke şeklinde başladı sonra kanama gibi geldi ama çok şiddetli ağırdı benim hastanede tuttular morfin bile vermişler hiç hatırlamıyorum bir sürü ilaç verdiler beni 2 kere ulturasona soktular o zaman düşük dediler sonra kanama varkende ulturasonla aşağıdan baktılar düşmüş dediler haftada bir kan tahlılı istediler betaya bakmak için sıfırlanmasını takip ettiler

Sağol canım bilgilendirmen için rabbim en hayırlı zamanda kolaylıkla nasip etsin sana

Çok şükür canım çok şükür ayy çok sevindim allahım saglıkla büyümesini nasip etsin inşallah canım sımsıkı tutunsun annesine inşallah canım benim

Canım kalp atışını duyduk sağlıklı şu anda peogestan başladı

canım çok geçmiş olsun çok şükür iyiymiş progestan çok iyi bende hala kullanıyorum tutunmayı güçlendiriyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Haydaaaaa... Hani albi iyi marka demiştik yaaaa ay başka test yok evde. Ama cumaya kadar reglim gelmezse gider kan tahlili veririm
Canım bu testin albi olduğuna emin misin bende albiyle öğrendim gebeliği 13.59betayı gösterdi ama benim aldığımın üzerinde t1 t2 vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…