2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım ben bu duyğuyu bilmiyorum ama senin için nasıl iyi geliyorsa öyle et..biraz zaman ver kendine kabul ettikten sonra kararını vericen..Belkide senin bebişinin gelmeğine çok az kaldı...artık onunla ilgilenicen
Hep bebeğimle kusumuzu hayal etmiştim çocuğumuz hayvan sevgisi ile büyüyecek, kusumuz da insan canlısı bebeğimizi çok sevecek diye şu an göremeyecek o kadar üzgünüm ki kendime biraz zaman tanıyıp kararımı vereceğim artık

ah canım ya çok uzuldum, Rabbım kolaylaştırsın ınsallah kurtaja gerek olmaz ..
uzun mu yolculuk yapmıstın? ama bununla alakalı oldugunu sanmıyorum, saglıksız gebelıkler maalesef ılerlemıyor
ınsallah saglıkla en kısa surede tekrardan nasıp olsun

Bazen malesef hayal etdiklerimiz gerçek olmuyor..bebeğin olsun yeterki onun kendisine minik kuş alırsınzamanla bütün acılar gidiyor canım..zaman zaman kendi sözünü diyecek sana

Canım kanaman olursa kanama ile atarsın ama doktorun görüp bakması lAzım büyük ihtimal bebek oluşmamamıştır boş gebeliktir kürtaja gerek kalmadan düşer inşallah

Hayatta her şey beklenildiği gibi olmuyor işte. Beklentimizin çok altında şeyler yaşayınca travma yaşamış oluyoruz ama hepsinin bir dengesi var. Kötü şeyler yaşıyorsak iyi şeyler çok yakındır. Yeterki isyan etmeyip vazgeçmeyelim

Haydaaaaa... Hani albi iyi marka demiştik yaaaa ay başka test yok evde. Ama cumaya kadar reglim gelmezse gider kan tahlili veririm
Kaç dk geçti canım bu resimi çekerken genelde yeni yapınca böyle kırmızı oluyor sonra beyaza dönüyor

İsyan etmemeye hep bir hayr vardır demeye çalışıyorum ama çok yoruldum ne yapacağım bilmiyorum Allah daha beterlerinden saklasın inşallah

Bazen malesef hayal etdiklerimiz gerçek olmuyor..bebeğin olsun yeterki onun kendisine minik kuş alırsınzamanla bütün acılar gidiyor canım..zaman zaman kendi sözünü diyecek sana
Evet zamanla acım azalacak insallah daha beterlerinden korusun Allah, yattığı yer incitmesin miniğimi

M muhendishanim98 kuzum aynısını aralık ayında yaşadım.. ben kürtaj oldum parça kalmaması için işin psikolojik tarafı dışında kürtaj sonrası çok rahattım rahim tertemiz oldu 30 yıldır yaşadığım adet sorunları pco çok garip olacak ama her şeyim düzene girdi günü gününe olmaya başladı doktorum bir adet gör sonra yine yap bebeği demişti ben bilerek ara verdim ama fiziksel hiç sorun yoktu çok iyi anlıyorum suan seni o odada olmak ben kürtaj için gittiğimde odamda beşik vardı çok ağladım ama sonra düşündüm doğru zaman değildi sağlıklı olmadığı için olmadı belki de.. şükür yeniden hamile kaldım sen de tekrar kalacaksın şükürler olsun hamile kalabiliyorsun

Amin bebeğim eşin ve sen iyisiniz çok şükür Belki size bir şey olacaktı rabbim bu acıyla sınayarak korudu sizi
Yolculuk boyunca hep içim kötüydü niyeyse Allah korusun kaza falan yapcaz diye düşündüm eve geldigimizde çok şükür kazasız belasız geldik eve diye dua etmiştim. Ptesiye çok güzel baslayacagim dinlendim de dedim akşam annemlere gidince bu haberi aldım dediğin gibi belki de daha başka şeyler olacaktı. Her şey geçiyor ama zaman lazım tabii güzel şeyler inşallah yakındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…