2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

biliyorum canım ya bırakamıyorum, stres oldumu çoğaltıyorum, kursa gidiyorum kurs günleri çok az içiyorum, şimdi hafta 2 defa, çoğaltıcam günlerini, kurs olunca aklıma gelmiyor
Canım sen sigarayı bırak..tüp bebek uzmanları ben giderken duydum tedavi bile etmiyorlar sigara olunca çok etkiliyor yumoşları.

Kızlar merhaba 🌺
Bu benim 4.gebeligim olacak
Adetim 1 gun gecikti. Ben de one step erken gebelik testi yaptım bu sabah. Yorumlanabilir misiniz?
Benim gebeliklerim genelde bayrama denk geliyor. Yola çıkıyoruz kaybim da oluyor. Ne yapayım bilemedim.sag kasikta ara ara batmalarim var.
Merhaba hayırlı olsun ben de 14 saat yol geldim dün 6+0 gebeyim. 2 saatte bir mola, yürüyüş, arkaya geçip uzanarak vs geçirmeye çalıştım. Yol da kötüydü bazen hızlı bazen yavaş. Bişey olmaz canım Allahin izniyle

kızlar yaa şu rüyasında kedi yavruları gören kimdi gördügü ay hamile kaldı mı acaba çok merak ettimde aklıma gelmedi kimin yazdıgı 😂😂😂 bende 3 gün önce gördümde aynı rüyayı heveslendim 😂😂

biliyorum canım ya bırakamıyorum, stres oldumu çoğaltıyorum, kursa gidiyorum kurs günleri çok az içiyorum, şimdi hafta 2 defa, çoğaltıcam günlerini, kurs olunca aklıma gelmiyor
O zaman çoğalt günleri dediğin gibi aklına gelmesin belkide öyle bırakırsın canım İn şa Allah

Supersiiinnn👌👌 ben de pik günü tartisip gruptan feyzalarak gururumu kenara koyup degerlendirmistim🤣🤣 umarim verdigimiz tavizlere deger de bir sonuc alırız 😊
Grup üyelerinin maşallahı var çünkü bizi bizden daha iyi anlayan biri yok🥰
İnşallah verilen tüm emeklere değer hayırlısıyla sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize🙏

İyi bayramlar kızlar. Adete 2 gün var erken gebelik testi yaptım gölge mölge hiç bi şey yok. Kasık ağrısı mide bulantısı koku hassasiyeti hepsi beynimin oyunuymuş diyorum. Olsa çıkardı değil mi silik de olsa?

Eklentiler

• 7334030A-8241-4984-93C8-249980B2EA78.jpeg
    7334030A-8241-4984-93C8-249980B2EA78.jpeg
    80,3 KB · Görüntüleme: 40
İyi bayramlar kızlar. Adete 2 gün var erken gebelik testi yaptım gölge mölge hiç bi şey yok. Kasık ağrısı mide bulantısı koku hassasiyeti hepsi beynimin oyunuymuş diyorum. Olsa çıkardı değil mi silik de olsa?
Ya o belirtilere çok takılmayın. Vücut korunmayı bıraktıktan sonra hamile kalmaya çalışıyor ve tüm yalancı belirtileri yaşatıyor.

Bu arada, geç döllenme olan vardı burada adet günü aşırı silik çıktı, belki senin de öyledir. 🙏

X