2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Gözünaydın canım 2 günde 1 artış takibi yap kan ile

Bu dönemde kavga etmeyen yok canım artık daha mı hassas oluyoruz bilmiyorum. Alttan alıcaz köprüyü geçene kadar

Tamam canım bir de ateş ölçümü yapmak istiyorum bu ay nasıl yapsam hangi bölgeden ve saat önemli mi
Ateş ölçümü dil altından yapılıyor canım. Ateş ölçer çubuğu dil altına yerleştiriyorsun sabah uyandığında hiç kıpırdamadan ilk iş olarak. Her sabah aynı saat aralığında yapmak da önemli elbet. Her gün not et ateşini. "Fertility Friend" diye bir uygulama var indir telefonuna. Buraya ateşlerini ekleyebilirsin günlük. İnternetten biraz araştırabilirsin program nasıl kullanılıyor.

Ateş ölçer çubuk ile vajina içinden de ölçüm yapılıyormuş okudum bir yerde ancak ben onu denemedim bile.

Eğer bu sabah aranız iyiyse bir sabah değerlendirmesi yapın hızlıca. Yumurtan hala sperm bekliyor olabilir.

Ya bizim yumurtlama dönemimizde bir şeyler oluyor ben artık inanıyorum buna. İstisnasız o dönem tartışıyoruz ve gurur yapıyoruz falan. Normal bir zamanda belki de bu kadar takılmayacağımız şeyleri mi büyüyoruz nedir bilmiyorum. Ancak niyeyse ben de her defasında haklı olduğunu düşünüyorum. Erkeklerin empati duygusu yok. Anlamaya çalışmıyolar. Ölene kadar bakmamız gereken küçücük bebekler gibiler.

Sıkma canını, vardır bir hayır. Olmuş ile ölmüşe çare yok. Sadece kendini üzersin.Dediğim gibi bugün değerlendirebilirseniz bir değerlendirin.

Var canım, hem testte görmüşsümn hem kan da çıkmış. Baya el sallıyor bebeğin sana buradayım diye.

Yakın zamanda ilişki olduysa şansın var gene. Kaçırdım diye düşünme.
ayrıca ovu zamanı bizdeki salgılanan duymadığımız hissetmediğimiz bi koku oluyormuş ve çoğu eşlerde tamda bu dönemde tartisiyormus. Hic kızma kendine çiftlerin nerdeyse hepsi tartışır küser o dönemde. Bilimsel açıklaması nedir bilmem fakat var bole bisey. Umudunu kaybetme ve bugün ve öncesini aklından çıkart. Eger nasibinde varsa gelecektir kalbini ferah tut bayramın tadını çıkart iyi yolculuklar

Hayırlı olsun canım var tabi Allahım sağ salim kucağına almak nasip etsin

Bu dönemde kavga etmeyen yok canım artık daha mı hassas oluyoruz bilmiyorum. Alttan alıcaz köprüyü geçene kadar

Teşekkür ederim kızlar. Anlaşılmış olmak ne kadar güzel.

Kızlar regl belirtileri ile gebelik belirtileri aynı mı ya?
3 gün var adetime ama mide bulantım kasıklarımdaki ağrı.. Adet oldum olacak gibiyim. Yarın sabah test yapacağım, bi bahaneyle hemen acilde kan da versem mi? Ya da bayram dönüşünü mü beklesem? Takıntı yapıp her gün kan verip artış ne durumda diye stres olmak da istemiyorum ay daha test yapmadan gerim gerim gerildim

Olacağı varsa birkaç gün önceden olan ilişkiden bile kalabilirsin

Bence bekle canım ben 6 ile hamile kaldığımı öğrendim 10 gün oldu daha yeni 150lere çıktı çok stres yaptım hiç stres yapma ama istersen idrar testi yap ama kan verme bence çok stresli oluyor

Gun daha bitmedi canım.. yolculuga cikmadan hala vakit var.. gururunu bir kenara birak sen adım at bakarsin o ay bu aydir. Hazir piki de görmüşken. Zaten asil catlama önemli. Bugunu degerlendirebilirsen ihtimal cok artar sanki

Olmuştur belki niye olmadı diye düşünüyorsun
ultrasona girdim ağrım var diye, yumurtalar hep kucuk kucuk dedi doktor, buyumuş yumurta gormedi, adetin 17ci günü falandı, sonradan buyumussede ondan sonra da tatile geldik, donunce de taşınma falan vari bu ay yalan oldu yani

Taşınma fln varsa bu ay olmaması daha iyidir belki hayırlısı olsun İnşAllah Yumurta destekleyici bir şey kullanmış mıydın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…