2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Maşallah canım çok belirgin bence annesine saglıkla tutunacak bence özel aracınızla gidiyorsanız sıkıntı olmaz eşin bebege göre gitsin hız yapmasın

Maşallah yorumlanacak bir durum yok, hamilesiniz tebrik ediyorum

Acaba bugün bir acil doktoruna mı görünseniz? Bilemedim ki ne yapılır bu durumda. Ya da yolculuğu mu erteleseniz.
Çok teşekkürler
Rabbım nasip etsin tüm isteyenlere.
Bayram olunca çıkarız mecburen. Gün geçmeden gidince doktorlar hoşlanmıyor

Merhabalar inostrolun faydasını gördünüz mü bu ay doktorum verdi ama bugün regl olmam gerekiyordu olmadım folik asit ya gecikme yapar mı bilemedim testte negatif çıktı

Üstteki dün alttaki bugünkü ovulasyon testi kızlar yorumlayın dünü değerlendirdim bugünüde mi değerlendiriyim?

Bende iyimkanamam evet kesildi bugün temizlendim artık sadece karnımın sol tarafı ağrıyo baya
bu ay tekrar adetin erken gelebilir canım düşükten sonraki kanama adetten sayılmıyor bazen benim 1 ay boyunca lekelenmelerim hiç geçmedi ama benim betam 5000 lere çıkmıştı. Seninki kimyasal oldugu için sıkıntı olmaz temmuzda hamilesin inşallah bebem tekrar kontrole git istersen canım

Şimdi kan testine çağırdılar cuma günü ertesi günde doktorlar mail atıyorlar en son verişimde tekrar kan istediler canım ayyyy hadi inşallah

Şimdi kan testine çağırdılar cuma günü ertesi günde doktorlar mail atıyorlar en son verişimde tekrar kan istediler canım ayyyy hadi inşallah
İnşallah canım inşallah güzel haberleri alalım artık saglıklı saglıklı düşükler kimyasallar olmadan canım.

Doğanın bir tür nüfus planlama politikasi olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…