2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canım sen sigarayı bırak..tüp bebek uzmanları ben giderken duydum tedavi bile etmiyorlar sigara olunca çok etkiliyor yumoşları.

Canım sen sigarayı bırak..tüp bebek uzmanları ben giderken duydum tedavi bile etmiyorlar sigara olunca çok etkiliyor yumoşları.
Sigara konusu tedaviler sırasında bir çok doktor kesinlikle kabul etmiyor fakat benim doktorum içtiğimi bildiği halde asla kısıtlama yapmadı. Hatta hiç bir konuda. Ben elimden geldiğince tedavi süresinde azaltmaya çalıştım. Şuanda da tek tük içiyorum yoksunluk insanı mahfediyor. Sadece yaşayan bilir. En doğrusu herseyin en başında bırakabilmek. Özellikle tedavi düşünen kişiler tedaviden bi kaç ay öncesinde bırakmasi. Cunku stres en büyük düşman. İçmemek de stres yapıyor. Rabbım hayreylesin yolumuzu kolaylastirsin

Hemen bırakmak zor oluyor ben babamdan biliyorum ama her hafta azaltınca bir bakıyorsun sigara yok hayatında..15 seneden fazla oldu babam kokusuna bile dayanamıyor şimdi..kendi sağlımızı bizden başka kimse düşünemez. Ama doktorun bunu söylememesi beni şaşırtdı.Allah bırakmak isteyenlere yardım etsin.

Gun daha bitmedi canım.. yolculuga cikmadan hala vakit var.. gururunu bir kenara birak sen adım at bakarsin o ay bu aydir. Hazir piki de görmüşken. Zaten asil catlama önemli. Bugunu degerlendirebilirsen ihtimal cok artar sanki

Tavsiyelerinize kulak verdim. Gururumu bir kenara bıraktım artık kız olursa Arefe koyarız adını

Ben bu illete başlamadan çok hafife alir küçümserdim. Sonra başıma geldi. Simdi bırakanlara gıpta ediyorum.

Tavsiyelerinize kulak verdim. Gururumu bir kenara bıraktım artık kız olursa Arefe koyarız adını
Simdi bu günü unutup tatilin bayramın tadını cikartiyorsun. Bebisler saklanmac oynamayı severler unutulmayı ve bi anda ce eee yapmaya bayilirlar. Mevlam 2 hafta sonrasında sana cee eee yaptırsın mujdelettirsin inşallah amiiin

Ayy hadi bakalım. Allah hepimize o müjdeyi nasip etsin inşallah verdiğiniz cesaret için yüreklendirmeniz için sağolun valla bana kalsa kepenk kapatmıştım ama zorladım kendimi

Ayy hadi bakalım. Allah hepimize o müjdeyi nasip etsin inşallah verdiğiniz cesaret için yüreklendirmeniz için sağolun valla bana kalsa kepenk kapatmıştım ama zorladım kendimi
Ahahah ahh ahh o dönemler ve Bir gün sonrasında gelen pişmanlıklar ama sen köprüden önceki son cikisla doğru yola girdin o yolda yolun daima açık olsun

Kızlar merhaba
Bu benim 4.gebeligim olacak
Adetim 1 gun gecikti. Ben de one step erken gebelik testi yaptım bu sabah. Yorumlanabilir misiniz?
Benim gebeliklerim genelde bayrama denk geliyor. Yola çıkıyoruz kaybim da oluyor. Ne yapayım bilemedim.sag kasikta ara ara batmalarim var.

Eklentiler

• 20230627_072336.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 66
Maşallah yorumlanacak bir durum yok, hamilesiniz tebrik ediyorum

Acaba bugün bir acil doktoruna mı görünseniz? Bilemedim ki ne yapılır bu durumda. Ya da yolculuğu mu erteleseniz.

Baya belirgin masallah. Risk varsa yola çıkmayın yada saat başı mola vererek biraz yürüyüş yaparak yolculuk yapın. Mümkünse eğer uzanın yolculuk sırasında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…