2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ahahah o kadar doğru ve yerinde bir tespit ki. Ben ne b.k yiyiyorum şu anda rahat mı battı diye düşündüm tüm gün. Eve geldik eşimle ama asla ev benim evim gibi gelmiyor falan. Her fırsatta anneme gidiyordum khkhkbökl

Şimdi ise yatağımda uyumazsam olmuyor. Alışıyor insan.
Ay ben bunu yaşayamadım😂 ben bekarken oturduğum evin eşyalarını yeni aldığımız eşyalarla değiştirip oturmaya devam ettik.Düğünden sonra kocamı evime gelin getirdim 😂😂

Haftasina gore belli bir sayi yok bence canim döllenme haftasina gore degisiyordur ama hem kendi tecrubelrimden hem de gruptan takip edebildiğim kadariyla ilk zamanlarda 3kata yakin sonraki gunlerde de minimum 2 kat artis olmayinca oyle ya da boyle bir sekilde sorun cikartiyor. O yuzde 60 artis meselesi de 1000 betayi gecen durumlar icin gecerli. Dusuk yaptigimda betanin düzenli artmayisindan anladim yolunda gitmeyecegini. Perlitik Perlitik de iyi bilir bu artış meselesini

Aynen öyle canım az arttı çok az örneğin bugün verdim 2 bin kusurdu onu çok net hatırlıyorum 4.5 gün sonra verdiğimde 4 bindi. Ya da ilk verdim 20 ydi 2 gün sonra 28 di. Yolunda gitmedi sonuç maalesef kürtajla sonuclandi

A

Benim de bu akşam lekelenme basladi canım muhtemelen yarın tamamen gelir. Kürtaj olduktan sonra gecikmis miydi peki? Benim hemen geldi ilk regl 30-31 günde, bu ikinci regl gecikti biraz 🙄 bir de bende direkt gelir normalde ama kürtajdan sonra önce lekelenme oluyor ertesi gün regl geliyor senin de böyle mi canim

Canım ilk reglim 36 gün sonra.
2. Reglim 33 gün sonra geldi normalde 29 30 gün arası döngum. Bende de tam tersi regl direkt baya yoğun kanamayla geliyor fakat 3. Günden sonra lekelenmem 5. Güne uzadı. Eskiden 2 gün full olurdum 3. Gün azalırdi 4. Gün lekelenme ve biterdi lekelenmem 5. Güne uzadı canim

Çatlamış canım. Pik olduktan sonra 1 hafta değerlendirmeye devam.

Doktorum şöyle demişti. BAzı kadınlarda lh hormonu hemen dğüşüyor ve ovulasyon testlerinde silik gösteriyor, yani biz çatladı diye düşünüyoruz. Halbuki daha çatlamamış olabiliyor demişti. O yüzden pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş değerlendirmeye devam dedi. Aklında bulunsun.
Çatlamış canım. Pik olduktan sonra 1 hafta değerlendirmeye devam.

Doktorum şöyle demişti. BAzı kadınlarda lh hormonu hemen dğüşüyor ve ovulasyon testlerinde silik gösteriyor, yani biz çatladı diye düşünüyoruz. Halbuki daha çatlamamış olabiliyor demişti. O yüzden pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş değerlendirmeye devam dedi. Aklında bulunsun.
d89b6405-54b3-4ffd-abe1-52a2cef567b3.jpeg
Ayy bugünkü test böyle acaba bugün yeni mi pik oldu

Aynen öyle canım az arttı çok az örneğin bugün verdim 2 bin kusurdu onu çok net hatırlıyorum 4.5 gün sonra verdiğimde 4 bindi. Ya da ilk verdim 20 ydi 2 gün sonra 28 di. Yolunda gitmedi sonuç maalesef kürtajla sonuclandi
Benim de öyleydi canim 2000lerden 7 gun sonra 4000lere ancak çıkmıştı. Sonra da sonlandi zaten

Eki Görüntüle 3266059
Ayy bugünkü test böyle acaba bugün yeni mi pik oldu
Valla diğer pik i görmediğim için bir şey diyemeyeceğim ancak tam pik değil gibi geldi bana. Fakat pik olmaya başlamış gibi. Yarın daha koyu çıkar zannediyorum. Sen 1 dolu 1 boş değerlendirmene devam et bebek.

Valla diğer pik i görmediğim için bir şey diyemeyeceğim ancak tam pik değil gibi geldi bana. Fakat pik olmaya başlamış gibi. Yarın daha koyu çıkar zannediyorum. Sen 1 dolu 1 boş değerlendirmene devam et bebek.
Tamam canım bir de ateş ölçümü yapmak istiyorum bu ay nasıl yapsam hangi bölgeden ve saat önemli mi

Canım ilk reglim 36 gün sonra.
2. Reglim 33 gün sonra geldi normalde 29 30 gün arası döngum. Bende de tam tersi regl direkt baya yoğun kanamayla geliyor fakat 3. Günden sonra lekelenmem 5. Güne uzadı. Eskiden 2 gün full olurdum 3. Gün azalırdi 4. Gün lekelenme ve biterdi lekelenmem 5. Güne uzadı canim
İlk reglden sonraki kontrolde doktora soracaktım lekelenme normal mi diye ama sonra önemsemedim ikinci regl de öyle olunca merak ettim. Evet epeyi yoğun geliyor ama ben kürtaja baglamistim o zaman. Şimdi de orta derece geldi 3. Günüm bugün epeyi azaldı bir iki gün de lekelenme olacaktır. Eski düzenim de bu şekildeydi. Bir kaç aya ancak toparlıyor vücut kendini demek ki canım

Kuzular bu ay 14 gün öne saydigimda yumurtlamami tutturmusum öncesi sonrası degerlendirmisim ama ama ya yumurtam kalitesizdi ya da sperm ulaşmadı döllenme olmadi
Benim de yumurtlama gecikti ama yumurtlamadan bir ya da iki gün önce ilişki olmuştu benim de tutmadı halbuki kurtajdan sonra hemen olur derlerdi

Kuzular bu ay 14 gün öne saydigimda yumurtlamami tutturmusum öncesi sonrası degerlendirmisim ama ama ya yumurtam kalitesizdi ya da sperm ulaşmadı döllenme olmadi
Bazen her şey yolunda olsa bile tutmuyor canım zaten tutma oranı normal şartlarda %25miş.İnşAllah çok yakında nasip olur 🤲🏻

Ben dün piki gördüm bugün de çatladı muhtemelen. Zaten sabah yolcuyuz malum bayramda bir aksiyonumuz olmayacak. Yani verimli olabilecek tek geceydi ama ben nasıl becerdim bilmiyorum kocamla saçma sapan bir mesele yüzünde gerildim. Çok haklı olduğumu düşünüyordum gurur yaptım.
Ve bir ayımı işte böyle heba ettim dostlar. Siz siz olun ovulasyon gününüzde kavga etmeyin. Üzgünüm 😔

X