2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet evet gerçekten bu devirde çok zor çocuk yetiştirmek, hem çocuğun karakteri hem de aile baskısı etkiliyor tüm durumu sanırım. Kızları etraftaki kötülüklerden de korumak gerekiyor. Erkek çocuk ileriki zamanlarda kız çocuktan daha kolay gibi oluyor. İki duyguyu da tatmak istiyorum acikcasi ama bı kız çocuğum olsun anneli kızlı kombinler yapalım kendime arkadas dogurayim da istiyorum sağlıklı gelsinler de bakalım bir şekilde yetiştireceğiz artık

Tabi yetiştirecez biz çocuk gelmeden nasıl olucak ne edicem diye düşünüyoruz demek bizler çok güzel anne olucaz

Kızlar özellikle hamile olanlara bişey sormak istiyorum benim yumurtlamadan bu güne kadar hep ara ara kasıklarımda ağrı oldu bugün rahimde bu ağrı var nasıl anlatsam böyle batma değil gıdıklanma gibi garip yaşayan oldu mu ?

Kesinlikle benim de otoriter bir yapım var. Ama sanırım bu daha iyi çocuk eğitiminde. Çok güzel yazmışsınız çocuklar hem simarmali hem disiplinli olmalı

Benim adetime 6- 7 gün kala kasık ağrım oldu. Rahmimin ortasından aşağı basan bı ağrı. Sağda ya da solda değildi canım. Pek göğüs hassasiyetim olmadı

Benim adetime 6- 7 gün kala kasık ağrım oldu. Rahmimin ortasından aşağı basan bı ağrı. Sağda ya da solda değildi canım. Pek göğüs hassasiyetim olmadı
Benimde bugün 9. Günüm sağlı sollu ağrılarım oldu bugüne kadar. Bugünde tam rahimin ortasında böyle ön tarafta gibi hissediyorum bi ağrı var bide böyle rahim ağzı sızlıyor gibi garip bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…