2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hayal edince çok güzel geliyor, etrafımda görünce herşeyi toz pembe dusundum galiba endişesi geliyor umarım endiselendigimiz gibi olmaz

Çocuğun büyüme evresi beni korkutmaya başladı, biraz daha büyüyünce daha laf söz anlayan bir çocuk olur belki ama o 5-6 sene gözümü çok korkutmaya başladı ama dediğin gibi ne kadar ertelersem erteleyeyim bı gün yine çocuk diyeceğim o erteleme hiç bitmeyecekmis gibi geliyor etrafımdaki çocuklara gözümü kapatirsam sadece pozitif şeyleri görürsem belki kafam karışmaz

Ya tam olarak buradayım ben de 28 yaşındayım şu an. Çocuk buyutme psikolojisini bilmiyorum belki fikrimiz değişir ama şu an hep 2 çocuk yapalım düşüncesindeyiz o yüzden birisi büyüyünce zaten ikincisi için 35 falan olurum ama ertelersem belki tek çocuk yapmak isterim gibi düşünüyorum. Yeğenimi görünce ben de deliriyorum yiyip bitiresim geliyor ama bir bebek goruyorum mesela sürekli huzursuz, hep ağlıyor uyumuyor yemiyor vs. bunlara hazır miyim gerçekten ben yapabilir miyim bilmiyorum diyorum. Sonra da üzülüyorum niye böyle düşünüyorum diye. Ben de bu ikilimde kaldım hep

Aslında hamile kaldığım dönem çok duygulanmistim bir bebegimiz olacak diye mutluluktan ağlamıştım. Düşük yapınca da çok ağladım bebeğimiz olacaktı diye. İçten içe çok istemişim aslında. O zaman da tam hazır değil miyim diyordum ama olunca da çok mutlu olmuştum. Sonrasında hep istiyorum diyordum ama bir bebek gördüm mesela durmuyor vs. tekrar bir acaba mi dedim. Ertelersem Dr sürekli ertelerim gibime geliyor. Bir tanıdığım hiçbir zaman tam olarak hazır hissetmeyeceksin o hissin gelmesini beklme demisti. Bakınca herkeste aynı endişeler var gibi görüyorum. Biraz daha ferahladim yalnız olmadığım için

Geçmiş olsun kaç haftalik düşük tü bende dün düşük yaptım kürtaja gerek kalmaz inşallah ya parça düştü top gibi sancım bgnde devam edıyor tedirginim umarım kanama ile içim temizlenir

Evet görünce bu da aklıma geldi. Hamilelikte annenin duygu durumu bile çocuğun sürekli ağlamasına ya da sakin kalmasına etki ediyormuş ya acaba bu yüzden mi dedim. Söylediğin gibi zeminini bizler hazırlıyoruz umarım sakin yormayan olur minnaklar

Geçmiş olsun kaç haftalik düşük tü bende dün düşük yaptım kürtaja gerek kalmaz inşallah ya parça düştü top gibi sancım bgnde devam edıyor tedirginim umarım kanama ile içim temizlenir
Sanada geçmiş olsun canım ben 7 haftalık düşük yaptım canım kanama ile temizlenir inşallah kürtaja gerek kalmaz

Sen etrafı boş ver canım mesela ben Türkiye'ye geldim burda gençler sanki daha özgür..kız çocuğu beni çok korkutuyor..eşimde diyor sen etrafa bakma önemli olan bizim verdiğimiz terbiye..kardeşimde mesela çok güzel terbiye vermiş kızlarına şimdiki çocuklar gibi diğiller mesela hiç ellerinde telefon olmaz..o da bana diyor sen başklarına bakma sen nasıl koysan öylede devam edicek

Ben de erkek çocuklarının yetiştirilmesinden korkuyorum yaramazlık konusunda. Kız çocukları daha uslu gibi geliyor evet evet biraz da aileye bağlı sanırım bu durumlar. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin bize, bizi uzmeyen uslu çocuklar olsunlar inşallah

Amin AllahKız uslu evetama ben sonrasını hep düşünürümmesela eskiden anneler ne dese bile sözden çıkmazdı çocuk ama şimdi ufacık bir şey olursa TV görüyorum hemen kızlar kaçıyor sıkıldım diye

Kızlaar günaydıın 9. Gün testimle geldim
Bir sürüde ekledim flaşlı flaşsız ne ararsanız var

Eklentiler

• IMG_5322.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_5320.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_5319.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_5321.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_5323.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_5318.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…