2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Amin Allah🙌🏻🙌🏻🙌🏻🥰Kız uslu evet☺️ama ben sonrasını hep düşünürüm🫣mesela eskiden anneler ne dese bile sözden çıkmazdı çocuk ama şimdi ufacık bir şey olursa TV görüyorum hemen kızlar kaçıyor sıkıldım diye🥴
Evet evet gerçekten bu devirde çok zor çocuk yetiştirmek, hem çocuğun karakteri hem de aile baskısı etkiliyor tüm durumu sanırım. Kızları etraftaki kötülüklerden de korumak gerekiyor. Erkek çocuk ileriki zamanlarda kız çocuktan daha kolay gibi oluyor. İki duyguyu da tatmak istiyorum acikcasi ama bı kız çocuğum olsun anneli kızlı kombinler yapalım kendime arkadas dogurayim da istiyorum😅 sağlıklı gelsinler de bakalım bir şekilde yetiştireceğiz artık 😁

Evet evet gerçekten bu devirde çok zor çocuk yetiştirmek, hem çocuğun karakteri hem de aile baskısı etkiliyor tüm durumu sanırım. Kızları etraftaki kötülüklerden de korumak gerekiyor. Erkek çocuk ileriki zamanlarda kız çocuktan daha kolay gibi oluyor. İki duyguyu da tatmak istiyorum acikcasi ama bı kız çocuğum olsun anneli kızlı kombinler yapalım kendime arkadas dogurayim da istiyorum😅 sağlıklı gelsinler de bakalım bir şekilde yetiştireceğiz artık 😁
Tabi yetiştirecez biz çocuk gelmeden nasıl olucak ne edicem diye düşünüyoruz demek bizler çok güzel anne olucaz🥰🥰🥰🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Kızlar özellikle hamile olanlara bişey sormak istiyorum benim yumurtlamadan bu güne kadar hep ara ara kasıklarımda ağrı oldu bugün rahimde bu ağrı var nasıl anlatsam böyle batma değil gıdıklanma gibi garip yaşayan oldu mu ?

evet ağlayan çocuklar, aşırı yaramaz ve söz dinlemeyen çocuklar beni de korkutuyor. Ancak sonra kendi kendime diyorum, ağlayacak da yaramazlık da yapacak sonuçta çocuk o. En önemlisi sağlığı yerinde olan bir evladımız olsun, gerisi hallolur. Bir sürü kitap okuyup bir sürü video izlememiz gerekicek hamileyken ve sonrasında. Çok güzel eğitici içerikler var çocuk gelişimi için.

Biz küçükken vermişler elimize salçalı ekmeği büyümüşüz, artık daha bilinçli çoğu şey 😊

Bir de ilk çocukta özellikle herkes şımartmaya çalışıyor, ben bunun önüne geçeceğim olabildiğince, normal zamanda da otoriter bir yapım var. Japon annelerini örnek alıcam sanırım biraz. Onların çocuk yetiştirme ve eğitme tarzları hoşuma gidiyor.

Mesela daha minik yaştan spora gitsin ki o hiperaktiviteyi orada atsın yorulsun.
Kesinlikle benim de otoriter bir yapım var. Ama sanırım bu daha iyi çocuk eğitiminde. Çok güzel yazmışsınız çocuklar hem simarmali hem disiplinli olmalı 😊

Kızlar özellikle hamile olanlara bişey sormak istiyorum benim yumurtlamadan bu güne kadar hep ara ara kasıklarımda ağrı oldu bugün rahimde bu ağrı var nasıl anlatsam böyle batma değil gıdıklanma gibi garip yaşayan oldu mu ?
Benim adetime 6- 7 gün kala kasık ağrım oldu. Rahmimin ortasından aşağı basan bı ağrı. Sağda ya da solda değildi canım. Pek göğüs hassasiyetim olmadı

Benim adetime 6- 7 gün kala kasık ağrım oldu. Rahmimin ortasından aşağı basan bı ağrı. Sağda ya da solda değildi canım. Pek göğüs hassasiyetim olmadı
Benimde bugün 9. Günüm sağlı sollu ağrılarım oldu bugüne kadar. Bugünde tam rahimin ortasında böyle ön tarafta gibi hissediyorum bi ağrı var bide böyle rahim ağzı sızlıyor gibi garip bişey

X