2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Atıcam sanaSenden bekliyorum güzel haberleri..gördün olmuyor aşılama yap.
Tiroid ilacından sonra ilk denemem bu aydı bakalım olmazsa klomen ve çatlatma iğnesi istiycem İnşAllah gerek kalmaz bu ay sevinirim 3 Haziran bat günüm çok bir şey kalmadı

Tiroid ilacından sonra ilk denemem bu aydı bakalım olmazsa klomen ve çatlatma iğnesi istiycem İnşAllah gerek kalmaz bu ay sevinirim 3 Haziran bat günüm çok bir şey kalmadı
Aaa öylemi iyi o zaman canım.İn şa Allah kuzum İn şa Allah bu defa bebişler kucağımıza gelicekbol bol dua et bende edicem

Akışta kalmak çok zor yapabilene helal olsun Aynen en iyisi doktora bir göstermek daha net olur her şey Taşınmanız ne zaman biter ay kaçırma şu günleri
Doktora geldim şimdi bekliyorum bir baktırayım aslında yerleştik sayılır da evde iş çok ıvır zıvır bende hal kalmıyor eşim çok yoğun çalışmasına rağmen o enerjik ben bittim
Değerlendiricem ama yapcak bisey yok enerji topluyorum bol bol

Selam kizlar değerlendirme yapmali miyim bugün reglin 13.günü bugün ilk kez yaptim ov testini önceden yapmadim günaşiri devam ediyoruz dün oldu bugün olmayacakti yarın olacakti bu şekilde devam mi etmeliyim yoksa bugünü de değerlendireyim mi sizce

Eklentiler

• 145ad2bf-0c9a-4b19-b571-a54c856b9931.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 42
Ben ve bir arkadaşım daha her gün yaparak kalmıştık görev gibi bir gün dur bir gün yap kısmı bize pek uymadı (bu şekilde kalan da çok vardır kendi deneyimim olduğu için tavsiye ederim )

Ben ve bir arkadaşım daha her gün yaparak kalmıştık görev gibi bir gün dur bir gün yap kısmı bize pek uymadı (bu şekilde kalan da çok vardır kendi deneyimim olduğu için tavsiye ederim )
Aaa biz onuda denedik ama olmadi bu ay ilk kez böyle yapalm dedik eeğişiklik olsun şaşirsin bi dedik saldık bide bu ay ne doktora gittiik ne bişi senin dediğin gibi yapınca bize görev gibi geliyodu şaşirtalım istedik bide dha kaliteli oluyomuş spermler günaşri olunca eğer bugün çatlma olsaydı kaçirmazdm ama pik çikti napsam bilemedim arkadasım ya

Belki de suan çoktan kavuştular bile sizinkiler içerde

Hahaahahahah yaaa canımmmsın inşAllah öyledir inşallah
Çoktan kavuşmuş oluyorlar bence sonrasında boşa uğraşıyoruz gibi geliyor
O ilk yumurtanın çıkış esnasında daha önce içeride olan spermleri hop alıyordur yanına
Biz biraz imgeleme yapıyoruz bir sürü video izledik zihnimde kavuştuğunu imgeliyorum her şey çekim yasası valla

Bata son 1 gün kristal

Doktordan çıktım adetin 10. Günündeyim yumurta büyümesi yok kaliteliler ama büyüyen biri yok yumurtlama gibi rahim duvarı dedi yumurtlamış olabilirsin dedi ben normalde 15. Gün yumurtluyorum ya bu ay olmayacak mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…