2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya değer düşmez aynı kalırsa o zaman ne oluyo canım
O zaman kürtaj gerekebilir kuzum içinde parça kalmaması lazım ama kanaman oluyorsa düşer betan merak etme düşmese benimki düşmezdi balım 7 haftam bitmişti benim seninki daha yeni pıhtı düşer sadece ben bebegimin kesesini aldım elime

Seni üzmeyeceksem nasıl bir şeydi canım? Kese deniyor ama ne oluyor böyle zar gibi mi?

Seni üzmeyeceksem nasıl bir şeydi canım? Kese deniyor ama ne oluyor böyle zar gibi mi?
Belki çok saçma olacak ama ben doktoruma parçayı bana verin demiştim kesesini o da pıhtı görünümünde bir yapı bebek gibi bir oluşum değil kan pıhtısı demişti

Belki çok saçma olacak ama ben doktoruma parçayı bana verin demiştim kesesini o da pıhtı görünümünde bir yapı bebek gibi bir oluşum değil kan pıhtısı demişti
Dogru demiş canım doktorun bebek gmrüntüsü yoktu kocaman kan pıhtısı hani eşi derker ya öyle birşey düştü benden ve kesede ona yapışıktı yuvarlak içi sıvı dolu ben boş gebelik geçirdigim için bebek oluşmamıştı zaten içinde

Hiç parça kalmadığında adetle atılıyor diye biliyorum ben kürtaj olmuştum sonra kontrole gittim parça kalmamış dediler hiç beta bakmadılar
Ben de beta bir süre kalıyor diye biliyorum. Kürtajdan sonra içeride parça kalmamsina rağmen testlerim pozitifti yava yavaş düşüyor değer bir anda 0lanmaz diye biliyorum

Alsan da bir şekilde ayrılacaktın canım belkide gömecektin. Bende de oğlumun bir parça saçı var geri kalan rabbime döndü o saçı da o kadar zor aldırdım ki. Beni o halde nasıl yalvarttılar. Galiba yakınlarımı affedememenin öfkesini yaşıyorum hala

Hiç fikri olan yok mu arkadaslar

5-6 haftalarda görünür canım
Bugün dr hem üstten hem alttan baktı dış gebelik gibi dedi ekg ve tüm tahlillri istedi birşey yeme içme bekle dedi büyük bir ihtimal kürtaça hazırladı çok üzüldüm ağladım ama kan değerim iyi çıktı beta 292 olmuş sonrada şuan değerin normal dedi birşey olmamış gibi

Adetiniz ne kadar geçti ki hemen bütün senaryoları yazıyor bu doktorlar. 2 ye katladıgı sürece sıkıntı olmaz hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…