2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Rüyada görülen kişiler o ay ya da sonraki ay hamile kalıyolar genelde. Malum oluyo.

Kızlar 3 haziran sat 13-15 arası catladı yumurtam. Adet öncesi hiç göğsüm ağrımaz hamile oldugumu göğüs ağrımdan bilirim. Şuan da hafif ağrıyor ama bata cok var dıye heveslenmiyorum. 3 yaşında oğlum var 13 kiloydu en son onu kucagıma alıyorum ama içimde rahat etmiyor bişey olur mu diye? 3 düşüğüm var diye tedirgin oluyorum sizce?

Kızlar ben yarın kan vericem ya ya bu beta yüksek çıkarsa bilmiyorum içimde bi his var acaba geç döllenme olmuş olabilirmi yükselirse ne olucak yüksek çıkarsa müdahale etmek isterlerse ne yapmalıyım

Bence şu anda gebelik için çok erken olduğundan arveles içmek problem değil ama yinede önlem amaçlı parolden devam edelim Arveles yerine iki parol içersin

Ama adamın karşısında 3 Aslan var kıyamadım
Ya sanki her şeye dikkat etmem gerekiyormuş hissi geldi bana ki hiç öyle biri değilim. Neyse dur bakalım halledicem bu halimi de kaldırıcam ortadan teşekkür ediyorum

Koç burcları övülmüş sağolun var olun ben koc burcluluğumdan cok cektim bu ay hamile kalmasaydım temmuz da dükkanı kapatacaktım valla annem yaramazlıgımdan beni çapa cocuk psikiyatriye götürmüs cok zekiler ama cok fenalar çekemem kendim gibi dedim

Kızlar ben yarın kan vericem ya ya bu beta yüksek çıkarsa bilmiyorum içimde bi his var acaba geç döllenme olmuş olabilirmi yükselirse ne olucak yüksek çıkarsa müdahale etmek isterlerse ne yapmalıyım
Tam bilmiyorum canım ama kanaman olduğu için yüksek çıkacağını sanmam sıfırlanmıştır betan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…