2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Günlük hayatına devam et tabi Kadınların çoğu regli gecikince anlıyor hamile olduğunu o zamana kadar hayatlarına olduğu gibi devam ediyorlar Bende henüz bir belirti yok normal devam ediyorum İlişki olacaksa oluyor, ev işini çok zorlanmadan yapıyorum. Zaten evden çalışıyorum. Bir tek yeşil çay içmiyorum kahveyi abartmıyorum ve karın egzersizi yapmıyorum

O erkek için bir dakikalık saygı duruşu

Ahhahahahha yok yok ben koçlarla hep iyi anlaştım. Ay evrenin enerjisi midir nedir Koç Burcu diye bahsettiğim eski iş arkadaşımla görüştüm bugün. Çocuğu andığım gün görüşmemiz gerekti
Başka birşey dileseydin olucakmış benden kimi ansam mutlaka ya gelir yada mesaj atar

Mesela arveles içmek? Bunda sorun olur mu? Ben dün dayanamadım içtim hatta 1 tane daha içecektim neyse dedim yat uyu

Neeee ona mı saygı duruşu????? Tam bir ikizler.... 5 dakikada bir ruh hali değişirdi babamın artık 60 yaşında ve tüm ipler bizim elimizde hshshs

Valla canım bana direk kimyasal ve dış gebelikten bahsetti bayramdan sonra kese görünmesi lazım falan dedi acayip stres yaptı bende

üzme kendini hakkında hayırlısı olsun daha vaktı var demekki ay testlerede artık güvenim kalmadı
Test sonucu boyle Bir test daha aldim yapicam bakalim belki testlerin gazabina ugradim en azindan kendimi kandirmam burda cok okudum kan negatif test pozitif cikanda bi deneyim bakalim

Eklentiler

• Screenshot_2023-06-22-16-38-25-376_com.android.chrome.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 68
Bence şu anda gebelik için çok erken olduğundan arveles içmek problem değil ama yinede önlem amaçlı parolden devam edelim Arveles yerine iki parol içersin

Ama adamın karşısında 3 Aslan var kıyamadım

Kızlar ben iğneden dolayı Haziran ayına kaldım en geç 27 Haziranda Reglim gelmesi gerekiyor aynurland 2 Haziran sat bat 27 Haziran diye girebilirsin

Size birkaç resim Atıcam ilk resim dünün testi telefonun mikroskop özelliği var oradan yakınlaştırma yaptım hiç kendi çizgisi bile görünmüyor

2.test bu Sabah 8.30 sularında yapıldı az önce çektim hafif pembe ve belli oluyor ikiside aynı marka testler

Eklentiler

• IMG20230622163809.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG20230622163602.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 66
Valla canım bana direk kimyasal ve dış gebelikten bahsetti bayramdan sonra kese görünmesi lazım falan dedi acayip stres yaptı bende
Canım senin değerin güzel artmış. Böyle bir artışa ne dış gebelik diyebilir ne kimyasal. Kanaman fln yoksa hiç aldırış etme o adama. Doktorunu da değiştir canım.

Benim yaşadığım yer büyükşehir ve çok fazla doktor var, bende en iylerinden birine gitmiştim. 3,5 cm Çikolata kistim vardı ona baktı direkt bu tümör bunu acil almalıyız yoksa çocuğun olmaz fln dedi halbuki bir hamilelik yaşadım ben o kistle. Ağlaya ağlaya çıktım başka doktora gittim.gittiğim doktorda beni o hale getirmesine sinirlendi. Tümör olmadığını çikolata kisti olduğunu söyledi.bir çok açıdan muayene etti kan testi yaptı ve emin oldu tümör olmadığına.diğer doktor kan testi bile yapmadan ameliyat demişti. Aman neyse çok uzattım demem o ki en iyi diye gittiğin doktor bile bazen yanlış yorum yapabiliyor.Senin de değerlerin gayet normal

Bahsettiğin pembeliği gördüm sanırım ama biraz sabırlı ol bence bebeğim bu şekilde çizgi aramak delirtir bizi

evet canım sanırım doktorumu değiştirmem gerekiyor bugün Konya’ya gidiyorum orada başka bir doktora görüneceğim içimi rahatlatmam lazım sizlere de çok teşekkür ederim moralimi düzelttiniz yorumlarınızı da hep okuyorum herkese aynı şekilde yardımcı oluyorsunuz ne güzel bir şey bu

Birbirimize destek olmak iyi geliyor Beni buradaki kadar kimse anlamıyor seviyorum arkadaşları

Testlerde aninda cikti naisl boyle oluyor anlamiyorum cok uzgunum gercekten
Çok kötü bir şey bu yalancı pozitif görmek testte. Neler kuruyorsun ne hayaller kıvılcımlar kopuyor içinde. Hayırlısı böeyleymiş diyelim bu ay. Belki de test etti yukarıdaki seni, bazen öyle düşünüyorum.

Tabikide elimizde olan hicbirsey yok malesef insallah rabbim bizlerinde kucagini bos birakmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…