2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar betam 2 gün aralıklı olarak 30,55 ve 100 çıktı doktor yavaş ilerlediğini ve sağlıklı olmayabilir dedi sizce sonradan yükselir mi çok korkuyorum ((

aynen bende senin gibiyim, değer vermediğim biri olduğunda popoma da almıyorum, değer veriyorum kazık atıyorlar ya, 10 gün falan sinir küpü oluyorum, hırsımdan ağlıyorum ))) eşim diyor insanları boş veremiyorsun, elimde diğil ama

İnsan diyorki kasetler bozuk erken gebelikdemi bozuk bilemedim cok umitlendim ister istemez ama nasip isi
evet senle beraber bizde kesin var diye düşündük ama malesef o testlerin azızliğine cok kişi burda uğramıştır yeni aya yeni umutlarla hazırlanırsın umarım yeni ayda müjdeli haberi alırsın

melisaa93 cım bugün 7.gün dün eltim aradı beni rüyasında görmüş cok hastaymışım falan merak etmiş beni tabi merakı hamilemiyim acaba lafı evirdi cevirdi sonra varmı bişeyler dedi yok henüz dedim akşam eve gittim bu seferde annem aradı anneannem beni rüyasında görmüş oda demişki kızın hamile mi ay dedim evren msj mı gönderiyor yoksa yanıltıcımı tüm bunlar

günde iki kat artması lazımmış benide çok korkuttu bana da iyi gibi gelmişti doktorla konuşana kadar tüm moralim gitti

Bence hamiş haberi geliyorbir gün ben kaynanam gildeydim konşuları gelmişti bende ordaydım aralarında biri dediki kaynanama seni rüyamda gördüm torunun olmuş ve o ay ben hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…