2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Herkese kendi burcu normal geliyor demek ki benimki de bana öyle geliyor benim yan masada çalışan arkadaşım da Koç burcuydu bıçaklı civciv gibiydi hem çok tatlı hem öfke dolu
hahaha kendime yeni isim buldum bıçaklı civ civ, ben de sinirlenince eşimi bıçakla kovalıyorum, gülüyor bana))

Amaan her burç gıcık ben bir tane koç tanıdım onu da çok severim. Bir de sen işte

Kesinlikle öyle bebeğim ben öyle şakasına takılıyorum su an çok üzülüyorum mesela eskisi gibi olamadigim için o arkadaşımla ama gereksiz de bir gurur var gidip böyle yapmamaliydim hataliydim diyemiyorum ama hala değer veririm mesela arada konuşuruz hatta düğününü senlendiren bendim onun ki o zaman da bozuktu aramız ben sagdici olucaktim gitti o diğer arkadaşını sagdici yaptı çok kızmıştım ona da ama yapacak bir şey yoktu bende eğlenceme baktım

En çokta o yüzden hayatımdan çıkardım. Benim olduğum gruptan ben varım diye çıkan kız kayınvalidemin totosundan ayrılmadı. Umrumda da değiller ama ben onların kalpli sevgi dolu durumlarını görmek zorunda değilim instagramdan silinde şimdi kaynanam arkadaşımın baş harfini bile söylemiyor banaahahahaha

Ay çok zor böyle düşünceli olabilmek her gün sevgili değiştirenler biraz feyz alsın sizden

Bende nişan tepkisimi ona tutturmadım diye kızmıştı

Hahaha kız sen benim liseden arkadaşım olmayasın adın merve mi eminmisn
Evet Merve adım eminim ama ben haksız mıyım 10 yıllık dostuz diğeri de 5 aylık falan gorusuyordu gitti onu sagdicim yapicam dedi öyle böyle zoruma gitmemişti hala beraber fotoğraf paylaşıyorlar her yerde hala da zoruma gidiyor ama yansitmiyorum bende hiç sevmiyorum bu huyumu umursamasana kızım ama yok takicam illa ama bu da zamanında çok değer verdiğimiz den oluyor cidden çünkü çok değer vermedigimiz Bir kişi yapsa böyle tepki vermeyiz

Yani kayınvalidende gelinin yanında olması gerektiğini anlamış iyiki

Balım sen o konuda haklısında benim nişanımda aileden biri tutmalıydı tepsiyi yengem tuttu yani. Sözüm vardı nikah şahidim olucaktı zaten küskende dedim küs olabiliriz ama sözüm var sana arkadaşımsın. Gelmediğini bırak mesaj bile atmadı

Yok bebeğim senin arkadaş abartmış benim dostum dediğim kişi zaten aynı zamanda kuzendik biz o diğeri yabancıydı o sebepten zoruma gitmişti zaten ama seninki gibi bir durumda olsak asla böyle tepki verecek biri değilim senin arkadaş çok abartmış kulağını kesseydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…