2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canımsın cok iyi geldin umarım aynı anda almıs oluruz kucaklarımıza, biraz daha iyiyim simdi ztn yaz geldi bol bol denize giricem kafamı dagıtıcam mutlu olucam ❤️
Oh ya işte bu, olumlama yapıyoruz.Havalar missss. Deniz, kum, güneş oh temiz hava. Arının tüm toksinliklrden hem mental hem bedenen. O denize girip çıktıkça orada su alıp götürsün ne varsa üstünde negatif. Her şey çok güzel olacak. 💕🙏

Kızlar çok kötüyüm suan hastaneye geldim kadın doğuma muayaneye 5+0 bugün alttan baktı rahim arkasında sıvı var dedi progesteron ve betayı aldı kan dış gebelik mi değil mi diye iyice bakalım dedi kese görünmedi çok küçük bir şey göründü ama emin olamadı sıvı da olabilir o dedi :KK43: inanılmaz kötüyüm
Daha cok kucuk canim gorememesi cok normal bence. Beta senin duzenli artti diye hatirliyorum. Insallah bir sıkıntı olmayacak. Yakin zamanda keseyi de görürsün bebisi de 🙏

Yaa sen ne tatlı ne şeker bir kadınsın. Kocan o kadar şanslı ki kalbin pamuk gibi ben taa nerelerden hissediyorum. Senin yazılarını okurken gelip yanaklarını sıkasım geliyor içimden öyle bir sıcak geliyorsun bana. Kime ne yazarsan sonuna kadar okuyorum öyle güzel yazıyorsun ki😍 hep olumlu hem pozitif ☺️
Rabbim o güzel kalbinin gününü göstersin 🤲
Bende senin gibi düşünüyorum analık dediğin şey sadece doğurmak değil haklısın
Biz hep olmasında hayır arıyoruz olmamasında da var bir hayır ama orayı kaçırıyoruz
Ya da Rabbim daha güzel bir zamanda nasip edecek ama biz sabırsızlanıyoruz.
Sabredenlerden olup duası kabul olanlardan olalım inşallah.
Bak şimdi de sen benim modumu yükselttin. 😍

Burada birilerine bir nebze olsun dokunabiliyorsak ne mutlu bize. Bazen benim de tükendiğim noktalar oluyor. Çok iyi anlıyorum o an o kişiyi. O an destek arıyor insan çok. İnsanız sonuçta. Kışın 2 ay üst üste yalancı çift çizgi görüp sevinip sonrasında çok üzüldüm. O ay bana da sağolsunlar destek oldu arkadaşlar. Sonra ara verdim 2 ay. O ara bana çok iyi geldi, bakış açımı değiştirmeme vesile oldu. Müdehale edemediğim hiç bir şey için artık kahrolmak istemiyorum dedim. Regl olmak için ilaç kullanabilirim, isterse 5 sene sürsün her ay ovulasyon yapabilirim, eşimle birliktelikten sonra kalça altıma yastık koyup bekleyebilrim. Bunların hepsi benim elimde ancak bebiş için yukarıdaki ol demedikçe maalesef olmuyor. O yüzden bizler elimizden geleni yapalım, grisi Allahın takdiri.

Çoook mutlu oldum böyle düşünmene 💕💕💕💕 İnşallah yaz bitmeden hepimiz gebeyiz. 🙏

Kızlar çok kötüyüm suan hastaneye geldim kadın doğuma muayaneye 5+0 bugün alttan baktı rahim arkasında sıvı var dedi progesteron ve betayı aldı kan dış gebelik mi değil mi diye iyice bakalım dedi kese görünmedi çok küçük bir şey göründü ama emin olamadı sıvı da olabilir o dedi :KK43: inanılmaz kötüyüm
Canım hepimiz senin için dua ediyoruz. İnşallah hayırlı haber alırsın. 🙏 Belki de korkulacak bir şey yoktur, hemen stres yapma, stres bebişe de zarar. 5. hafta da gittin tam. Kese görünmeme ihtimali de var bu zamanda. Daha minnacık oluyorlar. İnşallah öyledir. 🙏

Burada birilerine bir nebze olsun dokunabiliyorsak ne mutlu bize. Bazen benim de tükendiğim noktalar oluyor. Çok iyi anlıyorum o an o kişiyi. O an destek arıyor insan çok. İnsanız sonuçta. Kışın 2 ay üst üste yalancı çift çizgi görüp sevinip sonrasında çok üzüldüm. O ay bana da sağolsunlar destek oldu arkadaşlar. Sonra ara verdim 2 ay. O ara bana çok iyi geldi, bakış açımı değiştirmeme vesile oldu. Müdehale edemediğim hiç bir şey için artık kahrolmak istemiyorum dedim. Regl olmak için ilaç kullanabilirim, isterse 5 sene sürsün her ay ovulasyon yapabilirim, eşimle birliktelikten sonra kalça altıma yastık koyup bekleyebilrim. Bunların hepsi benim elimde ancak bebiş için yukarıdaki ol demedikçe maalesef olmuyor. O yüzden bizler elimizden geleni yapalım, grisi Allahın takdiri.

Cümlene bayıldım: müdahale edemediğimiz hiçbir şey için gerçekten de kahrolmamalıyız.

Elimizden geleni yapalım hayırlısıyla hamile kalalım o zaman inşallah 🙏

Ayyy benim de içimden hep oğluşum olacağı geçiyor İnşAllah nasip olur 😍🥰 lisede biyoloji çalışırken sperm taklidi yapardım kopardık şimdi imgeleme yaparken spermi düşününce aklıma geliyor ciddi olamıyorum 😂😂😂 zaman geçmez artık bana 😍yarın 1.gün olarak saymaya başlıycam
nedense benimde hep oğlum olacakmış gibi hissediyorum canım oğluşum 😍

Çekmedi maalesef göremedi tam evirip çevirdi içimde bir tane küçücük bir nokta kadar siyahlık vardı o kadar minikti ki anlamadı tam sıvı olabilir o dedi Allahım hepimize sağlıklı hamilelik versin ne çok zormuş hamile kalabilmek kadar sonuna kadar gidebilmek :KK43: ah annelere bütün saygım arttı
Dur bakalım hakkında hayırlısı olsun inşallah gayet sağlıklıdır şimdi küçük olduğu için öyle görmüştür 🙏

Bende oğlan istiyorum ama kızım olucak hiss ediyorum😍sonrada diyorum amaaan benim gibi kıskanc annenin kızı olsa daha iyi😃.oğlan çocuğu nasıl terbiye olunuyor hiç bilmiyorum ama kızı annemden çok iyi biliyorum🤣🤣🤣
Allah hepimize sağlıklı, bahtı güzel evlatlar nasip etsin inşallah. Ben iki duyguyu da tatmayı çok istiyorum aslında. O yüzden kız ya da erkek çok mühim değil. Erkek olursa daha çok oyun oynarız belki diye aklımdan geçiyor sadece sanırım. Ama kız çocuğun da yeri başka. Valla kızlar sonradan herkes dağılıyor. Ancak hamile kalırsanız cinsiyet öğrenince, doğum yapınca falan etikelemeye çalışın 😂 biz de sevinelim

Bende oğlan istiyorum ama kızım olucak hiss ediyorum😍sonrada diyorum amaaan benim gibi kıskanc annenin kızı olsa daha iyi😃.oğlan çocuğu nasıl terbiye olunuyor hiç bilmiyorum ama kızı annemden çok iyi biliyorum🤣🤣🤣
ben kız cocuklarını da cok severim ama hissiyatım hep erkek diyor rabbim hayırlısını versin hepimize bu ay hepimiz hamileyizzzzzz 🙏😍

söyleyecek kelime bulamıyorum çookkkk güzel yazmışsın :KK200:

Allah hepimize sağlıklı, bahtı güzel evlatlar nasip etsin inşallah. Ben iki duyguyu da tatmayı çok istiyorum aslında. O yüzden kız ya da erkek çok mühim değil. Erkek olursa daha çok oyun oynarız belki diye aklımdan geçiyor sadece sanırım. Ama kız çocuğun da yeri başka. Valla kızlar sonradan herkes dağılıyor. Ancak hamile kalırsanız cinsiyet öğrenince, doğum yapınca falan etikelemeye çalışın 😂 biz de sevinelim
Tabi ya bu kadar bekledik kız oğlan hiç önemli diğil 2 kızim olsada 2 oğlum olsa bile şükür verene..yeterki sağlam hayırli evlat olsunlar.Bizde erkek torun olmadiği için erkek istiyorum..kardeşimde 2 kız var ne görsem alıyorum hala öyleyim boşuna sevmiyorlar beni🤣doydum kız çocuklarina onlarla büyüdüm resmen😃evet genelde malesef her kes dağılıyor..binada düşünürüz bir şeyler☺️

B Buffalosos canım naptın var mı bir gelişme?
Kan verdim canım benim bulduğum doktordu özel hastane aslında korkutmadı iyiydi emin olmak istedi
Tekrar beta aldı progesteron baktı 2 saat sonra aricam bakalım ne diyecek takip eder heralde 🥺

Kan verdim canım benim bulduğum doktordu özel hastane aslında korkutmadı iyiydi emin olmak istedi
Tekrar beta aldı progesteron baktı 2 saat sonra aricam bakalım ne diyecek takip eder heralde 🥺
Eder canım. Doktorlar her ihtimali göz önünde bulunduruyorlar. Ben inanıyorum Her şey gayet yolunda olacak. Sürekli kanaması olanlar bile sağlıkla kucağına alabiliyor ☺️

X