2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Allahim insallah vardirrr 🤲🏻
Parasal bir sıkıntın yok ise predictor test alıp onunla da deneyebilirsin. Şu an zaten varsa onunla daha net gösterir. Önemli olan yumurtanın ne zaman döllendiği, geç döllendiyse şayet bu kadar silik çıkması çok normal.

Benim arkadaşımın doktoruydu canım çok memnun ondan ısrarla bana da o doktora git diyor 😂 ben bir kaç ay bekleyip sonra gideceğim doktora eski doktorun kimdi onu sormuştum aslında 😊
Gerçekten herkes memnun galiba 😍 ben de bir kez gitmiştim görüş almaya o kadar sıcakkanlı, her şeyi tane tane güzelce anlatan bir doktor ki, rahat edeceğime eminim 🙏🏻 eski doktorun adını özelden mesaj atayım sana, şimdi nolur nolmaz 😂

Gerçekten herkes memnun galiba 😍 ben de bir kez gitmiştim görüş almaya o kadar sıcakkanlı, her şeyi tane tane güzelce anlatan bir doktor ki, rahat edeceğime eminim 🙏🏻 eski doktorun adını özelden mesaj atayım sana, şimdi nolur nolmaz 😂
Tamam canım olur 😂 evet ya onu beğenen o kadar çok kişi var ki medikalin muayene ücreti çok pahalı olması sebebinden dolayı liv e gitmiş diyorlar

Bazen hic anne olamayacakmısım gibi geliyor… 😢
Ben anneliği sadece doğurmak ile olunan bir şey olarak görmüyorum. Görüyoruz doğurup cmai avlusuna bırakanları, çocuklara şiddet uygulayanları. Ben onlara anne demiyorum asla. Eşimde çocuğumuz olmazsa belki evlat ediniriz dedi ileride. Belki evlat edinmeyiz ama koruyucu anne baba oluruz dedik. Bilmiyorum çeşitli yolları var bence 😊 mesela benim 5 tane muhabbet kuşum var. Geçen gün dedim eşime belkide benim bu dünyada sahip olacağım tek evlatlar bunlar olacak. Çok seviyorum onları çok.

Ne gelirse Allah'tan. Bizim elimizden bir şey gelmiyor bazen planlar yapıyoruz, gelecek hayalleri kuruyoruz. Ama bir yandan da ömür geçiyor. Ne zaman öleceğiz belli değil. Bu süreçte isyan ederek, ağlanarak, üzülerek geçirmek istemiyorum mesela. Napalım, bizim sınavımızda buymuş diyorum. Yoksa toparlanmak zorlaşıyor. Dert tasa bitmiyor.

Eminim çoook güzel bir anne olacaksın ve güzel haberi de bu yıl bitmeden alacaksın eşinle birlikte. 2024 yılında da kucağına alacaksın nasipse bebişini 🙏💕

Parasal bir sıkıntın yok ise predictor test alıp onunla da deneyebilirsin. Şu an zaten varsa onunla daha net gösterir. Önemli olan yumurtanın ne zaman döllendiği, geç döllendiyse şayet bu kadar silik çıkması çok normal.
Cok sukur parasal bir skintimiz yok Ovulasyon yapmistim elimde 5 adet kalmisti en son gecen aya gore hesaplama yapip test yapmaya baslamistim bir turlu pik goremedim sonra zaten duzenli iliskiye yine dewam ettik yani gec yumurtlama olasiligi var evet

Medikal pahalı diyorlar evet liv bize ilaç gibi gelecek, eski doktorumun muayene ücreti 900 tl olmuştu en son😂
Evet medikal de 1000 TL nin üstüne çıkmış diye duydum bende 😂😂 Nurettin kavci var bide çok tavsiye ediyorlar muayene ücreti de uygunmuş hayırlısı artık bir iki ay kendi halimde bekleyeceğim sonra olmazsa doktor yolu görünür bana

Evet medikal de 1000 TL nin üstüne çıkmış diye duydum bende 😂😂 Nurettin kavci var bide çok tavsiye ediyorlar muayene ücreti de uygunmuş hayırlısı artık bir iki ay kendi halimde bekleyeceğim sonra olmazsa doktor yolu görünür bana
Neeeee😂😂😂 o dediğin doktoru duymadım ben de canım ama inşallah hiiiç gerek kalmadan kendiliğinden alacaksın güzel haberi 😍

Bu ayki testlerim boyleydi

Eklentiler

• IMG_20230604_002547.jpg
    IMG_20230604_002547.jpg
    148,8 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20230604_113139.jpg
    IMG_20230604_113139.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 45
Ben anneliği sadece doğurmak ile olunan bir şey olarak görmüyorum. Görüyoruz doğurup cmai avlusuna bırakanları, çocuklara şiddet uygulayanları. Ben onlara anne demiyorum asla. Eşimde çocuğumuz olmazsa belki evlat ediniriz dedi ileride. Belki evlat edinmeyiz ama koruyucu anne baba oluruz dedik. Bilmiyorum çeşitli yolları var bence 😊 mesela benim 5 tane muhabbet kuşum var. Geçen gün dedim eşime belkide benim bu dünyada sahip olacağım tek evlatlar bunlar olacak. Çok seviyorum onları çok.

Ne gelirse Allah'tan. Bizim elimizden bir şey gelmiyor bazen planlar yapıyoruz, gelecek hayalleri kuruyoruz. Ama bir yandan da ömür geçiyor. Ne zaman öleceğiz belli değil. Bu süreçte isyan ederek, ağlanarak, üzülerek geçirmek istemiyorum mesela. Napalım, bizim sınavımızda buymuş diyorum. Yoksa toparlanmak zorlaşıyor. Dert tasa bitmiyor.

Eminim çoook güzel bir anne olacaksın ve güzel haberi de bu yıl bitmeden alacaksın eşinle birlikte. 2024 yılında da kucağına alacaksın nasipse bebişini 🙏💕
Canımsın cok iyi geldin umarım aynı anda almıs oluruz kucaklarımıza, biraz daha iyiyim simdi ztn yaz geldi bol bol denize giricem kafamı dagıtıcam mutlu olucam ❤️

Yaa sen ne tatlı ne şeker bir kadınsın. Kocan o kadar şanslı ki kalbin pamuk gibi ben taa nerelerden hissediyorum. Senin yazılarını okurken gelip yanaklarını sıkasım geliyor içimden öyle bir sıcak geliyorsun bana. Kime ne yazarsan sonuna kadar okuyorum öyle güzel yazıyorsun ki😍 hep olumlu hem pozitif ☺️
Rabbim o güzel kalbinin gününü göstersin 🤲
Bende senin gibi düşünüyorum analık dediğin şey sadece doğurmak değil haklısın
Biz hep olmasında hayır arıyoruz olmamasında da var bir hayır ama orayı kaçırıyoruz
Ya da Rabbim daha güzel bir zamanda nasip edecek ama biz sabırsızlanıyoruz.
Sabredenlerden olup duası kabul olanlardan olalım inşallah.

Bugün çatlama oldu canım yarın 1.gün olacak ☺️ 15.gün bat günüm oluyor o da 5 Temmuz ☺️
Melisaa ben ilk testi 30 Haziran'da yapcam yaa kendimi o tarihe çok şartladım. Ve 2 tane test almıştım. Ya 30'unda ya 5'inde çıkacak diye.

Geliyoo geliyooo bebişler geliyoooo.

Bu arada biz de spermlere gerekli mesajı dün tüm gün verdik x'lere öncelik verin onlar önden siz geriden gidin diye hshshshsh 😂😂😂 söz dinlemişlerdir herhalde ahaha 😂😂

X