2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ayyy oğluşşşş geliyor sizeee bence deeee , ben de kızım diye söyledim hep öyle çıkıyor ağzımdan 🤣🤣 hatta o an x kromozomu suan giriyor diye düşündüm ahahha yumurtama x i al y yi alma dedim 😅 hadi bakalım 10 güne her şey belli olmaya başlayacak en heyecanlı zamanlar bunlar 🥰😍
Ayyy benim de içimden hep oğluşum olacağı geçiyor İnşAllah nasip olur 😍🥰 lisede biyoloji çalışırken sperm taklidi yapardım kopardık şimdi imgeleme yaparken spermi düşününce aklıma geliyor ciddi olamıyorum 😂😂😂 zaman geçmez artık bana 😍yarın 1.gün olarak saymaya başlıycam

Ayyy benim de içimden hep oğluşum olacağı geçiyor İnşAllah nasip olur 😍🥰 lisede biyoloji çalışırken sperm taklidi yapardım kopardık şimdi imgeleme yaparken spermi düşününce aklıma geliyor ciddi olamıyorum 😂😂😂 zaman geçmez artık bana 😍yarın 1.gün olarak saymaya başlıycam
Kuzum kaç günün kalmış?

Acaba dedim kuruma cizgisimi diye dusunup su damlattim tekrardan bu sefer iyice kizardi dahada belli oldu

Eklentiler

• IMG_20230620_131559.jpg
    IMG_20230620_131559.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 66
tüm testlere etiket bekliyorum gözden kaçıramam kendime gibi heyecanlıyım sende çok 😍😍😍😍😍

Kaç gün geçti sende?bana doktor dedi hiç bir şeyin yok sebeb stres..Hatda bende mide bulantıları bile vardır..Adetim gecikme yaparım ben önceden yapmam
Ben 16-17si gibi bekliyordum ama hala gelmedi. Bugün 35. Gün 40 ta gelir diye tahmin ediyorum bir ay 32 bir ay 40 gibi olduğunu fark ettim

X