2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Benim adetim geldi de gelemedi. Dün öğleden sonra 2-3 gibi kahverengi leke geldi. Sonradan pembenin kırmızıya dönük hali geldi tamam dedim adet geldi. Ama bu saat oldu devamı gelmedi. Kahverengi geliyo arada. Adet sökülmemesi böyle bişey mi? Benim hiç adetim sökülmedi derdim olmamıştı diye bilemiyorum. Doğru düzgün ağrım da yok.
Bugün de takip et canım devamı gelebilir.Aynen böyle oluyor sökülememesi.Yinede sökülsün diye bitki çayı fln içme emin ol gebelik olmadığına.İnşAllah yerleşme kanamasıdır 🤲🏻

Hayır olsun ☺️ benimde 12 gün var aynı gidiyoruz. Bende rüyamda ağlayarak uyandım ama benim rüya biraz farklı karşı komşumla deli gibi kavga ediyordum 😀😀
Amin.Yaa ne güzel İn şa Allah hamiş haberini alırız😍😍Aslında bende başka bir fenomen kızı gördüm rüyamda ama haberi o veriyor benim için ve kendiside ağlıyor😂😂😂

Ay hadi inşallah 🙏🏻 💕 benim fenaydı fena kadının resmen kapısını parçalıyordum 😀
😃😃😃Oluyor öyle geçen gün görüyorum babamla kayınpederim söz kavgası ediyorlar..ben babacıyım😃nasıl aralarına giriyorum öldürecek gibi konuşuyorum kayınpederimle..yine kalktım eşime diyorum eşimin suratını unutmam🤣🤣🤣

Canımmm 😘 yeni yumurtlamaya göre 10. Gün çıkar mı ki acaba çünkü iltihap için bitkisel ilaç kullanicam şu an kullanamıyorum varsa zarar verirse diye testten sonra baslicam
Bence 10. Gün çıkmazsa da bişeye başlama canım regl goresiye kadar. Erken gebelik testinde 10. Günde çıkmamıştı bende

Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔
Öyle deme akrabamada aynısı dendi sabırla bekledi 9ncu haftada attı

X