2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aaah amiiin inşAllah bu gece gönderilmiştir yavrularımız 🤲🏻😍 bende hep hamile kalınca kesin doğar diye düşünüyordum ama o sözler dilekler boşuna değilmiş ☺️ Bugün bir söz okudum Allah daha iyisini vermeyeceği hiçbir şeyi bizden almazmış.Umutla yeniden anne olmayı bekliyorum ☺️

Anne baba mutluysa, birbirini seviyorsa çocukta mutlu ve sağlıklı oluyor 😍 İnşAllah sizin çocuğunuzda çok şanslı olacak

Meydanı boş bulduk uzun uzun yazıyoruz 😂
Aynı tarihlerde mutlu olucaz, amiiinnn ❤

Ay, şanslı olacaklar tabii. İlerde seni beklerken neler konuştuk neler yaptık diye gösteririz buraları 😂😂 öyle kolay değil bu işler iki sevişmeye bakmıyor resmen matematik dönüyor. Ben hayret ettim bu yaşımca. 🤭😂

Herkes uyumuş, gece bekçileri burada 😎

Aynı tarihlerde mutlu olucaz, amiiinnn ❤

Ay, şanslı olacaklar tabii. İlerde seni beklerken neler konuştuk neler yaptık diye gösteririz buraları 😂😂 öyle kolay değil bu işler iki sevişmeye bakmıyor resmen matematik dönüyor. Ben hayret ettim bu yaşımca. 🤭😂

Herkes uyumuş, gece bekçileri burada 😎
Ay İnşAllah İnşAllah temmuz başında hamilelik haberlerimizi verelim 🤲🏻😍

Strateji yapıyoruz resmen 😂 onu ye bunu yeme, şu günler ilişki olsun şu günler olmasın, yürüyelim, spor yapalım, ilaç desteği alalım, yumoş takibi yapalım. Önceden hiçbir şey bilmiyormuşum bu konularda 😂

Kızlar iki efektli, bir efektsiz predictör. Bir mana var mı sizce? Ve adet öncesi gelen hafif kremdi pembemsi akıntıdan geldi bugün … dün bat günüydü.
Canım seni üzmek istemiyorum ama bende aynı testten yaptım bariz belliydi ve 5 di hcg ama gölge var gibi yok değil bence gelmezse adetin iki gün sonra kan ver

Ya kızlar dün değerlendirdim sabah göz yaşlarıyla rüyamdan kalktım..rüyamdada ağlıyordum😃çocukla alakalı bir rüya gördüm..eşime anlatıyorum bana gülüyor rüyanda bile görüyorsun diyor😔hemen Google baktım güzel şeyler yazıyor🙌🏻🙌🏻🙌🏻
hayır olsun canım senin bata kac günün var

Ya kızlar dün değerlendirdim sabah göz yaşlarıyla rüyamdan kalktım..rüyamdada ağlıyordum😃çocukla alakalı bir rüya gördüm..eşime anlatıyorum bana gülüyor rüyanda bile görüyorsun diyor😔hemen Google baktım güzel şeyler yazıyor🙌🏻🙌🏻🙌🏻
İnşAllah güzel şeyler olacak artık😍

Benim adetim geldi de gelemedi. Dün öğleden sonra 2-3 gibi kahverengi leke geldi. Sonradan pembenin kırmızıya dönük hali geldi tamam dedim adet geldi. Ama bu saat oldu devamı gelmedi. Kahverengi geliyo arada. Adet sökülmemesi böyle bişey mi? Benim hiç adetim sökülmedi derdim olmamıştı diye bilemiyorum. Doğru düzgün ağrım da yok.

Hayır olsun gündüz niyetine, Allahım tez zamanda yaaşatsın size bu duyguyu 💕🙏

X