2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar merhaba sizce burada ikinci çizgi var mı ben mi hayal görüyorum, 3 haziranda çatlatma iğnesi yaptırdım
Şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    139,1 KB · Görüntüleme: 63
melegim can melegim can kuzum benim ateş tablosuna baksana ben yumurtlama akıntısı görmedim ama kafama görünce 3 farklı yere yumurtlama koyuyor ben nasıl anlicam hangisi gerçek yumurtlama ateşe de güvenim azalıyor 😂 bir daha ki ay lh testi yapicam 😂

Amin Allah canım🙌🏻Zaten duam doğal olarak hamile kalayım bu defa ama kucağıma alayım.Aslında ben kaldım hamile..kalmasaydim bence daha çok yıkılırdımki onunla bile tutmadı..sadece kimyasal oldu o da kısmetimizde yokmuş.
canım en azından hamile kala biliyorsun bu tarafından düşün, inşallah çok güzel tutunacak, kucağına da alıcaksın, okula universiteye de gğndericeksin, daha görücek çok güzel günlerimiz var

canım en azından hamile kala biliyorsun bu tarafından düşün, inşallah çok güzel tutunacak, kucağına da alıcaksın, okula universiteye de gğndericeksin, daha görücek çok güzel günlerimiz var
Ay canım Allah ağzından eşitsin🙌🏻🙌🏻Amin
Amin🙌🏻🙌🏻 Tüp bebekle kaldığım hamileliği saymıyorum ama doğal olarak kaldığım hamilelik mucizeydi benim için..

X