2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Selam kizlar benim beta HCG 7000 lere çıkmış çok şükür ama idrar yolunda enfeksiyon var dedi bol su içersem oda geçer dediler suanlik bı sıkıntı yok pazartesi kadın doğuma randevum var bakalım ne diyecek inşallah oda güzel şeyler söyler 🤲🤲duaniza ihtiyacım var 🤲❤️

Ya varya benden başka kimse görmüyor evde ağlıycam :))) belki kuruma çizgisi ya da bi iz filandır diye kendimi tutuyorum coookk teşekkür ederimmm 2 güne kırmızılar gelmezse giderim kan testine inşallah. Tam da gelecek gibi nasıl bir ağrı var ….
bence sende hamilesin, listeyi görünce ismin takıldı gözüme, dedim buna da hamile işareti koycam)) evrene gönderdim amin inşallah

Beni bikaç akşamdır erkenden uyku basıyor, çok tatlı bi mayışma geliyor. Yoksaa😃😃 diye sevinecek gibi oluyorum ama kasık bel ağrılarım azdı baya bugün😬 Çatlamayla beraber 11.gün. Bugün baya yürüdük ettik gezdik hava da çok sıcaktı o mu sebep oldu acaba? 😬

Selam kizlar benim beta HCG 7000 lere çıkmış çok şükür ama idrar yolunda enfeksiyon var dedi bol su içersem oda geçer dediler suanlik bı sıkıntı yok pazartesi kadın doğuma randevum var bakalım ne diyecek inşallah oda güzel şeyler söyler 🤲🤲duaniza ihtiyacım var 🤲❤️
MaşaAllah canım ☺️ Sağlıkla devam eder İnşAllah 😍

aşkım tüp bebekden tutmayıp hamile kalanı çok duydum, inşallah sende de öyle olucak
Amin Allah canım🙌🏻Zaten duam doğal olarak hamile kalayım bu defa ama kucağıma alayım.Aslında ben kaldım hamile..kalmasaydim bence daha çok yıkılırdımki onunla bile tutmadı..sadece kimyasal oldu o da kısmetimizde yokmuş.

X