2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Olur mu olur😍 İnşAllah ilk denemende hamileliği yaşarsın 🤲🏻
Yaniiii olsun bence de 😍 Mart ayında doğurmam lazım diyecektim ki evrene yanlış mesaj gitmesin erken doğum diye. Bugünlerde hamile kalıp, mart'ta doğurayım amin 🤭

Buradaki tüm arkadaşların da duaları istekleri, en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde gerçekleşsin. Amin 💕

Yaniiii olsun bence de 😍 Mart ayında doğurmam lazım diyecektim ki evrene yanlış mesaj gitmesin erken doğum diye. Bugünlerde hamile kalıp, mart'ta doğurayım amin 🤭

Buradaki tüm arkadaşların da duaları istekleri, en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde gerçekleşsin. Amin 💕
Amiiin canım İnşAllah 🤲🏻🥰 hepimizin hayalini kurduğundan çok daha güzellerini yaşarız İnşAllah 😍

Senle aynı gidiyoruz😂 benimki daha koyulaşmadı ya hala silik devam ediyor
Bugün böyleydi canım bu gece yada yarın pik olur diye düşünüyorum. Sabahtan beri belim bacaklarım sızladı hep ama yavaşladı suan. Sende klomen kullanmıştın dimi

Eklentiler

• B9D05FC3-6BBD-4866-AF12-4598D0B1CCBA.jpeg
    B9D05FC3-6BBD-4866-AF12-4598D0B1CCBA.jpeg
    111,8 KB · Görüntüleme: 46
Bugün böyleydi canım bu gece yada yarın pik olur diye düşünüyorum. Sabahtan beri belim bacaklarım sızladı hep ama yavaşladı suan. Sende klomen kullanmıştın dimi
Seninki iyi koyulaşmış canım sabah pik görürsün bencede ☺️ Belki de çatlamaya başladı bile.
Benimki hala silik gidiyo bak. Klomen kullanmadım inofolic kullandım sadece.eğer bu ay olmazsa gelecek ay klomen kullanıcam ☺️İnşAllah gerek kalmaz 🤲🏻

Eklentiler

• 29163BA9-976A-4CD1-8F91-7F4C7A9C3757.jpeg
    29163BA9-976A-4CD1-8F91-7F4C7A9C3757.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 46
Seninki iyi koyulaşmış canım sabah pik görürsün bencede ☺️ Belki de çatlamaya başladı bile.
Benimki hala silik gidiyo bak. Klomen kullanmadım inofolic kullandım sadece.eğer bu ay olmazsa gelecek ay klomen kullanıcam ☺️İnşAllah gerek kalmaz 🤲🏻
12. Gün baya koyulaşmış acaba seninde gece falan pik mi oldu canım 🤷‍♀️ inşallah kalmaz

12. Gün baya koyulaşmış acaba seninde gece falan pik mi oldu canım 🤷‍♀️ inşallah kalmaz
Fotoda koyu çıkmış ama o kadar koyu değil canım. Çatlama olmadı daha ben ağrısını net hissediyorum bekliyorum bakalım. Normalde de 18. 19.günlerde çatlama olur o yüzden daha olmaması normal galiba ☺️

A45AE390-B6C6-4205-9532-8CE19ED6B7B7.jpeg
49AE51CF-0286-4CEE-A2C1-190A2D936303.jpeg
Kızlar bide benim bu testlere bakar mısınız çok çok silik şekilde çizgi var görebiliyor musunuz bilmiyorum ama ikisinide bugün sabah yaptım ve hemen çıkmadı 15-20 dakika sonra belirmiş olabilir tekrar baktığımda fark ettim sizce kuruma çizgisi mi ben pek anlayamadım :KK43: 6 nisanda çatlatma iğnesi olmuştum

Fotoda koyu çıkmış ama o kadar koyu değil canım. Çatlama olmadı daha ben ağrısını net hissediyorum bekliyorum bakalım. Normalde de 18. 19.günlerde çatlama olur o yüzden daha olmaması normal galiba ☺️
Aaa öyleyse normal bencede. İnofolic ben 3 ay kullandım bende ara kanama yapmıştı

Eki Görüntüle 3262450 Eki Görüntüle 3262451 Kızlar bide benim bu testlere bakar mısınız çok çok silik şekilde çizgi var görebiliyor musunuz bilmiyorum ama ikisinide bugün sabah yaptım ve hemen çıkmadı 15-20 dakika sonra belirmiş olabilir tekrar baktığımda fark ettim sizce kuruma çizgisi mi ben pek anlayamadım :KK43: 6 nisanda çatlatma iğnesi olmuştum
6 nisan derken canım Haziran mı? İkisinde de görüyorum canım İnşAllah kuruma yada iğne etkisi değildir 🤲🏻☺️

X