2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kuzum bende de pcos var. Boy 170. kilom 74 tü. Sağlıklı beslenme ve spor ile 68 e düştüm. HAngi doktora gittiysem bana da zayıflaman gerekiyo en az 63 olmalısın dediler. Bakalım çabalarım devam ediyor. Bana inositol verdi doktorum. Hem pcos a iyi gelecek hem de yumurta kalitesini artıracak dedi. Deneyebilirsin. Ayrıca Koenzim Q10 ve Alfa Lipoik Asit takviyesi verdi. Bunları kullan dedi.Mutlaka yürüyüş yapmamız gerekiyor özelikle bizim, yürüyüş yumurta kalitesini artırıyor gelişimine destek oluyor. Onun dışında zayıf olabilrsin anca çok kahve tüketimin var mı? sigara içiyor musun? sağlıklı besleniyor musun? bunlar da önemli.

Diğer noktalar da ilişkiden sonra hemen kalkma, kalça altına yastık koy. Ancak bazen ne yaparsak yapalım olmayınca da olmuyor nasipte yoksa. Umarım önümüzdeki ay muhteşem haberi alırsın

Bnm döngü kısa olunca bazen tarih değişmiyorum sadece artık alıştık sözde vazgeçmiştim bebek işinden korunmuyoruz olursa olur artık sadece doktor takip felan yapmıyacam
Valla ben artık ismimi bile yazdırmıyorumtopik topik geziyoruz

Tatlım aklına gelebilecek her takviye yi içerim.bekarlıktan beridir araştırıtım pkoyu.inositoş D vit Omega... Her şeyi içiyorum çakşır,hayıt keçiboynuzu ve daha sayamafığım onlarcadı ama olmuyor

Kahve yok canım ama çay içerim.Sigara hayatında hiç kullanmadım.sağlıklı beslenme delisiyim diyebilirm

Çok teşekkür ederim canım benim
inşallah bu gruptaki herkes bu haberi alsın dikerm

Kan testim çıkmış ama beta hcg yok kızlar.Hemogram da bakmıştı o çıkmış beta yok ama.Beta hcg niye yok acaba

Son düzenleme:
Günlerdir yaptığım tek iş test yapmak kafayı yemek üzereyim başka hiçbi şeye odaklanamıyorum
Ovulasyon testi adete bikaç gün kala normalden koyu çıkar her ay bunu deneyen biri olarak.t çizgisi kıpkırmızı olmadığı sürece gebelik sayılmaz canım.Senin daha 5 gün varmış olsada çıkmaz biraz beklemek lazım.Çok zor biliyorum ama malesef sabır

BEnim de olmadı şimdiye kadar ama olacak allahın izniyle, içini ferah tut.

En son yazdığın sözleri tamda bana yazılmış sanki.Sigara alkol kahve yok..boyum 1.69 kilo 57 pcos yok abur cubur yok..amh yerlerde diğildi 1 sene önce sadece tüp bebeğe baş vurunca anladımki 100 lerle yumurtamız olsa bile hepsinin içi dolu diğil..kaliteli diğil demek malesef.Bazen diyorlar amaan boş ver 40 45 50 yaşında doğuranlar var..anlatamıyorumki bendende küçük yaşta olanlar var Amh yerlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…