2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bnm döngü kısa olunca bazen tarih değişmiyorum sadece artık alıştık sözde vazgeçmiştim bebek işinden korunmuyoruz olursa olur artık sadece doktor takip felan yapmıyacam
Aşılama yaptınmı sen?gerçi benim aşılamaya inamım sıfır ama yani deneye bilirsin

Günlerdir yaptığım tek iş test yapmak kafayı yemek üzereyim başka hiçbi şeye odaklanamıyorum
Ay bir ara benim de öyleydi. Ama o eşikten çıkmak da bizim elimizde. Şu an hamileysen de yapıcak bir şey yok değilsen de yok. HEr türlü yatçazkalkçaz sabah olacak ve test yapıcaksın 😊 ve inşalllah çizgiyi net görebilcez.

En son yazdığın sözleri tamda bana yazılmış sanki.Sigara alkol kahve yok..boyum 1.69 kilo 57 pcos yok abur cubur yok..amh yerlerde diğildi 1 sene önce sadece tüp bebeğe baş vurunca anladımki 100 lerle yumurtamız olsa bile hepsinin içi dolu diğil..kaliteli diğil demek malesef.Bazen diyorlar amaan boş ver 40 45 50 yaşında doğuranlar var..anlatamıyorumki bendende küçük yaşta olanlar var Amh yerlerde.
Bizim amh aşırı yüksek canım.Yne neye yaradı😂Bende 169 boy.54 kiloyum

Kızlar bu ne demek oluyor sonuç daha çıkmamış mı acaba anlamadım Eki Görüntüle 3262257
Canım merhaba bende tıbbı genetik bölümünde bu testi yaptırdım orda ki doktor bana sonuçlar kişinin özeli olduğu için e nabızda falan detaylı çıkmaz gelip burdan elden alacaksınız demişti hatta annemi göndersem alabilir mi demiştim hayır özel ve kişisel bi döküman olduğu için kişinin kendisine verilebilir çıktı olarak demişti büyük bi ihtimalle test sonuçların çıkmış ama e nabızda çıkmaz gidip kendin alman gerekiyor yaptırdığın yerden

Kızlar kimyasal gebelik olmadığını kaçıncı haftada anlayabiliriz yazıları okuyunca takıntı oldu kimyasal gebelik araştırıp duruyorum ya

Ovulasyon testi adete bikaç gün kala normalden koyu çıkar her ay bunu deneyen biri olarak.t çizgisi kıpkırmızı olmadığı sürece gebelik sayılmaz canım.Senin daha 5 gün varmış olsada çıkmaz biraz beklemek lazım.Çok zor biliyorum ama malesef sabır 🥰
Doğru diyosun canım.. keşke elimde olsa tutamıyorum kendimi asla

Zaten tüp bebek uzmanları Amh testini istemiyorlar hiç..onlar için yumurta kaliteli olsun..baş vurmadan önce bende seviniyordum ay yumurtam çokmuş..yok bu ay ölçüsüde iyiymiş kesin olucak diye😔
Ben hep şuan inanırım.Bişeyden vazgeçince o şey sana hemen gelşyor.Bilmeme rağmen yapamadım😂

Ay bir ara benim de öyleydi. Ama o eşikten çıkmak da bizim elimizde. Şu an hamileysen de yapıcak bir şey yok değilsen de yok. HEr türlü yatçazkalkçaz sabah olacak ve test yapıcaksın 😊 ve inşalllah çizgiyi net görebilcez.
Of çok doğru yaa şimdi öğrensem nolcak batı beklicem kan vermek için sonra yeni kan için iki gün beklicem falan filan ömrümüz beklemekle geçiyor😂

Kızlar kimyasal gebelik olmadığını kaçıncı haftada anlayabiliriz yazıları okuyunca takıntı oldu kimyasal gebelik araştırıp duruyorum ya
Kimyasal gebelikte bildiğim kadarıyla Bat tarihinde regl oluyorlar. Ayrıca yaptıkları gebelik testlerinde maalesef koyulaşma olmuyor.

Yok valla bende yapamadım nasıl yapayım yıllar bizi beklemiyor
Kesinlikle öyle.Ben şimdi diyorum keşke etken evlenseydim.Erken yaşta da atandım çok şükür ama evlilik pek erken yapmak şstemşyodum..Ama çocuk aşırı severdim bekarkende

İnşallah olur canım şükür var kendimden önce sizleri düşünüyorum ben o yüzden Rabbim inşallah en kısa zamanda sizlere taddırır bu duyguyu
Amin canım Amin.Yalan söylemicem bende dua ederken hep diyorum hiç anne olmayanlara ilk Allah nasip etsin..evde karı koca bir birimizin suratına bakmaktan bıktık

Of çok doğru yaa şimdi öğrensem nolcak batı beklicem kan vermek için sonra yeni kan için iki gün beklicem falan filan ömrümüz beklemekle geçiyor😂
Sen boş vaktin varsa aç bir dizi film şöyle sürükleyici. Hop bir bakmışsın akşam omuş. Yemekti bulaşıktı derken bir bakıyorsun gece oluyor. Vur kafayı yat. Güzel bir duş al rahatla. Hatta yürüyüşe çık duştan önce.

X