2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

B balli97 son durumun nedir sonrasında yazdığını göremedim hiç 😌 En son kanda pozitif çıkmıştı. Klomen kullandıran doktora gittin mi ne dedi gebeliğin sağlıklı ilerliyor mu

Bugün sabah İnnovita yaptım hayal meyal bir karartı gördüm , umutlandım öğlen gittim predictor aldım hiç bir şey yok…..
Görseldeki akşam ve sabah İnnovita .. predictör de bir şey yok..
İdrarı en az iki saat tutup mu yaptın testi canım? Predictor olanı

Kızlar polikistik olan kızlarım her takviye yi kullandım en iyi içerikli ama yine olmuyor valla bazen yılıtorum...Femara ile kaliteli yumurtlama oluyor progesteron 30 çıktı daha ne olsun..Neden olmuyor Eşimin de norml çıktı değerleri.Görğyorum 100 150 kg olan insülin direnci olan pkolular bile gebe kalıyor.Ben kendimi bildim bileli çok zayıfım Kilo almaya çalışırım.Hırmon sorunu da yok hiç bi sorun yok.Hsg çekimdim oda temizdi
Biraz akışta kalmak gerekiyor demek ki canım. Bak bende 3 yıl hiç korunmadım gebelik olmadı.çocuk düşündüğüm ay, doktordan destek alarak hamile kaldım ama melek oldu. Şimdi bir sene oldu ve bu aylara kadar hep sağlık problemleriyle mücadele ettim. Demek ki zamanı gelmemiş. Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah’ın takdiri ☺️

Bende görüyorum ❤️
Eee ben görüyorum 🤩 bi daha mı kan verseniz ?
Valla onca silik test fotosu gördüm ve hiçbirinde çizgi göremedim. ilk bakışta bi çizgi gördüm net gördüm 🤭

Ay umarım vardır ya 😍
Canımlar sizce benim idrarımda bitmek bilmeyen bi beta hcg filan mı var 😂😂😂🫶🏻🫶🏻 kanda çıkmayıp idrarda yer mi yaptı naptı 😂😂 eşim diyor ki alma artık test falan bıktık valla diyor 😂😂😂

Benim kasik ağrım kesildi ya pzt kadar bekleyip kan verip sabah, kadın doguma gidicem. Ama herkeste her belirti olacak diye bişey olduğunu da düşünmüyorum. Bakalım hayırlısı olsun inşallah 🤲
Öyle canım ben hiç anlamamıştım ve 8 haftalık olana kadar hiç bir belirti de yaşamadım. Ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı hiç biri olmadı. Hamile olduğumu bilmesem hamile demezdim. Her kadında belirtiler olmuyor

Biraz akışta kalmak gerekiyor demek ki canım. Bak bende 3 yıl hiç korunmadım gebelik olmadı.çocuk düşündüğüm ay, doktordan destek alarak hamile kaldım ama melek oldu. Şimdi bir sene oldu ve bu aylara kadar hep sağlık problemleriyle mücadele ettim. Demek ki zamanı gelmemiş. Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah’ın takdiri ☺️
Valla canım işte isteyince gerçekten akışa da bırakılmıyor onu da anladım.İlginç bişey batak gibi birşey bu.Belki dr akışa bırakmalı

Kızlar doktorum iğnenin 10.gününden itibaren test takibi yap dedi ben bugün başladım çok silik bir çizse belirdi 2.dakikada ama artık pazartesiye kadar beklemeye karar verdim takip için hala iğne etkisi diye düşünüyorum doktorum ısrarLa kan verdiyo ama ben hayal kırıklığı yaşamamak için bekleyim diyorum sizde o hayali çizgiyi görüyonmusunuz yoksa gözlerim bana oyun mu oynuyo bilemedim

Valla canım işte isteyince gerçekten akışa da bırakılmıyor onu da anladım.İlginç bişey batak gibi birşey bu.Belki dr akışa bırakmalı
Kendine 2 ay zaman tanımayı denesen? Yine düşüneceksin aklında olacak ama çaba göstermemek için çaba sarfet. Kendini meşgul et. Bak neler yapıyoruz olmuyor iki ayda bir şey yapmadan nasıl olduğunu dene. Belki senin için çok şey değişecek. Takip etmemek test yapmamak çok zor ama belki senin engelin de bu isteği aşmaktır

Kızlar polikistik olan kızlarım her takviye yi kullandım en iyi içerikli ama yine olmuyor valla bazen yılıtorum...Femara ile kaliteli yumurtlama oluyor progesteron 30 çıktı daha ne olsun..Neden olmuyor Eşimin de norml çıktı değerleri.Görğyorum 100 150 kg olan insülin direnci olan pkolular bile gebe kalıyor.Ben kendimi bildim bileli çok zayıfım Kilo almaya çalışırım.Hırmon sorunu da yok hiç bi sorun yok.Hsg çekimdim oda temizdi
Canım insilün direncine baktırdın mı hiç. Bende çok zayıfım ama insülin direncim çok düşük çıktı kilo ile alakası yok yani

Kızlar doktorum iğnenin 10.gününden itibaren test takibi yap dedi ben bugün başladım çok silik bir çizse belirdi 2.dakikada ama artık pazartesiye kadar beklemeye karar verdim takip için hala iğne etkisi diye düşünüyorum doktorum ısrarLa kan verdiyo ama ben hayal kırıklığı yaşamamak için bekleyim diyorum sizde o hayali çizgiyi görüyonmusunuz yoksa gözlerim bana oyun mu oynuyo bilemedim
Fotoğrafı ekler misin canım

Kızlar bu ne demek oluyor sonuç daha çıkmamış mı acaba anlamadım
IMG_7122.png

Eklentiler

• IMG_5644.jpeg
    IMG_5644.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 52
X