2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet sanki gördüm imkanın varsa predictor alsana kuzum kesin çözüm 5 betayı gösterdi benim ben bugün comfort yaptım bak o çok çok silik
Predictor var bi tane ama 6 gün kala yazıyor bugün yapıp harcamak istemedim açıkçası. Yarın 7 gün kalmış oluyor yarın yapsam onda çıkar mı acaba

Ya varya benden başka kimse görmüyor evde ağlıycam :))) belki kuruma çizgisi ya da bi iz filandır diye kendimi tutuyorum coookk teşekkür ederimmm 2 güne kırmızılar gelmezse giderim kan testine inşallah. Tam da gelecek gibi nasıl bir ağrı var ….
Bende öyle öğrendim dayanamadım gittim predictor aldım onda bariz çıktı gittim kan verdim 5.98 kuzum bugün bile erken yaptım predictor kadar iyi göstermedi imkanın varsa o testi al kafanda soru işareti kalmasın kuzum inşallah vardır 🙏

Predictor var bi tane ama 6 gün kala yazıyor bugün yapıp harcamak istemedim açıkçası. Yarın 7 gün kalmış oluyor yarın yapsam onda çıkar mı acaba
Kuzum benim geç döllenme oldu adetime 3 gün varken yaptım çıktı beta 5.98 çıktı varsa onda 5 değeri bile algılıyor

Kuzum benim geç döllenme oldu adetime 3 gün varken yaptım çıktı beta 5.98 çıktı varsa onda 5 değeri bile algılıyor
Kuzum geç döllenme nasıl oluyor yumurtlamanı geç mi görüyorsun ben bilmiyorum benim yumurtlamanın 12 çatlamanın 10.günü yine de geç döllenme olabiliyor mu

Krisssss Ay hayır yaaaa ağlarım 😭 ama neden sadece ben görüyorum neden bu kadar gölge gibi acaba kuruma çizgisi filan mı ?
Bu arada miden de bir şey yok değil mü
Küflü pastadan sonra ?
Gece bir uyandım midem bulandı ama iyiyim canımm sanırım çıkarınca rahatladım..
Ben çizgiyi gördüm gölge şeklinde var ilk bakışta gördüm hatta elindeyse camın orda sağa sola öne arkaya kıvırarak bak kendin görürsün 😅🥰 beta çok yenidir muhtemelen daha

hepsi birbirinden beter diyorsun yani 🤣🤣
Analı kızlı olanlar aynı zaten 😂😂 eltimde yok eşim tek erkek. Görümcelerim uzakta pek bi zararları yok gibi( gizli konuşmaları hariç 😂😂) ama en beteri kaynana yinede. En iyisi benimkidir belki ama sonuçta oda kaynana. Ya var ya bemce bu dünyadaki en kötü şey kaynana olmak 😂😂😂 hepimiz olacaz üzüldüm şimdi 😂😂

X