2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hiçbi şey yok gölge bile yok
IMG_2642.jpeg

kenarları mavi test varsa o da gerçek, onu da alabilirsin. o kenarları mavi testi hem artımed kutusune hem freely kutusuna koyuyorlar.
Freely'nin strip testi var bende hamileyken koyulaşma takip ediyordum o zamanda bile 5-10 dk icerisinde gösteriyordu çizgiyi. hamileliğin başlarında olsam hiç göstermeyecek demek ki demiştim. Sevemedim freely'i bir türlü 🙄

Benim görümcemde ben hamileyken artık yavaş yavaş hazırlıklara başlamıştım. Kıyafet fln alıyorum. Bir gün aradı benim oğlanın küçülenlerini gönderiyim de giydir diyo. Sinir tepeme çıktı. Benim ilk çocuğum onun 3. Belki kendinin hevesi kalmadı da ben hevesliyim yani. Üstelik maddi olarakta iyiyiz alamayacak güçte değiliz.çocuğuma onunkinin eskilerini giydirmeyeceğimi biliyor ama beni sinir etmeye yer arıyor
Ayy kuzum beni hatırlıyorsun belki ilk gebelikte onun yüzünde strese girdim boğulmaya başladım sabah kalktım kan gelmiş benden.Dediğim söz o olduki hamile olduğumu kimse bilmesin ve neden söyledin çocuğun kalb atışını bile duymamışız ama her kes eşimi tebrik için arıyor..resmen bütün akrabalara söyledi..camdan atıyordu kendisini tartışmada tabi korktum ilk defa görüyordum..sonrada olanlar oldu.Ben kürtaj olunca ayda 2 defa su gibi kanamam vardır kapımı açmadı şimdi mide ameliyatı olucak bana diyorki sende kalıcam..içimde dedimki çok beklersin🤣🤣🤣🤣

X