2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

A Afratafrac canim geçen gün bu testlerle ilgili birşey demiştin. Üzerinde hamile kadın yoksa orijinal diye. Doğru mu hatırlıyorum acaba bunlar iyi olanlar mi? Bir de pttavm'den aldım 10 adet 46 tl almak isteyen olursa diye soyliyim dedim
Evet bebek bu paylaştığın kenarları mavi olan doğru test.

Ne zaman test yapıcan canım? İçindeki test nasıl merak ettim
Ben freely konusunda istatiksel çalışma yaptım :KK70: üstünde gebe kadın fotosu varsa almayın. Bu benim de daha önceden paylaştığım bembe beyaz görselsiz olandan alın. İçinden mavi kenarlı kaliteli test çıkıyor.

Melisa ovulasyonda yumurtlama görsekte sorun olabiliyor mu ? Ben geçen gittim doktora daha yeni ovulasyon bile yapma dedi tahlillerime bakmadı. Olmazsa temmuz sonrasında özele gideceğim.
Bilemiyoruz ki canım ovülasyonda yumurtlama görüyoruz ama bunun dışında da etkileyen bir çok faktör var. Önemli olan stressiz olmak sen daha çok yeni deniyorsun bunları düşünmeden kafayı rahatlat olacak çok yakında ☺️ Bende sadece yumurtanın kistin yanında olmasından dolayı biraz umutsuzluğa kapıldım ama kist varken de hamile kalabiliyoruz ki ilk gebeliğimde kist varken olmuştu.

Allahım senden de güzel haberler nasip etsinnnn cokkkk amin tüm grubumuza hep dua ediyorum 🙏🏻
Güzel ve iyi şeyler hissediyorum zamanını bekliyorum kristialia. İlk denememizde çok heveslenmiştim Allahım yoksa göster bana yorma kalbimi dedim ve sabahına adet olmuştum. Aynı duayı geçende ettim bebek zıbını gördüm🥹

Ben freely konusunda istatiksel çalışma yaptım :KK70: üstünde gebe kadın fotosu varsa almayın. Bu benim de daha önceden paylaştığım bembe beyaz görselsiz olandan alın. İçinden mavi kenarlı kaliteli test çıkıyor.
Bende geçenlerde iki test almışım markası fortune. Bu nasıl acaba ☺️

Bilemiyoruz ki canım ovülasyonda yumurtlama görüyoruz ama bunun dışında da etkileyen bir çok faktör var. Önemli olan stressiz olmak sen daha çok yeni deniyorsun bunları düşünmeden kafayı rahatlat olacak çok yakında ☺️ Bende sadece yumurtanın kistin yanında olmasından dolayı biraz umutsuzluğa kapıldım ama kist varken de hamile kalabiliyoruz ki ilk gebeliğimde kist varken olmuştu.
künfe ye kün kuzumm. Zamanı var bakalım bu ay daha stressizdi eşimle hiç çocuk konusunda konuşmadık bilmiyor bile şuan adetime kaç gün var. Tam bekledğim an supriz için😂😂

X