2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Geçen aylarda da bi arkadaşa da kesen var hamilesin demişlerdi ama değildi acaba öyle bir durum mu var? Doktorlarda şaşırdı artık ya
Valla anlamadım kuzum 16 haftalık demiş doktoru baksana ultrason resminde hiç bişe yok yani yeni olsa kese küçüktür biz görmeyiz ama 4 aylık bebek cinsiyeti bile bellidir yani 🤪🤪

Kızlar bugün kese görmeye gidiyoruz dua edin göreyim sağlıklı olsun her şey 🙏🏻 ilk hamileliğimde hevesle gidip ağlayarak döndüğüm için ekstra gerildim 🥹
Amin canım inşallah güzel haberlerle dönersin kuzum 🥰🥰

Valla anlamadım kuzum 16 haftalık demiş doktoru baksana ultrason resminde hiç bişe yok yani yeni olsa kese küçüktür biz görmeyiz ama 4 aylık bebek cinsiyeti bile bellidir yani 🤪🤪
😂😂😂 ya benim okulda çalışan bi abla var o hakkaten gitti 4 aylıkken öğrendi ama bi geldi yahu ben hamileymişim kızmış bir de cinsiyeti demişti 😂😂 ama onda baya belliydi kese bebek falan ne bileyim burda ben de bir şey göremedim

😂😂😂 ya benim okulda çalışan bi abla var o hakkaten gitti 4 aylıkken öğrendi ama bi geldi yahu ben hamileymişim kızmış bir de cinsiyeti demişti 😂😂 ama onda baya belliydi kese bebek falan ne bileyim burda ben de bir şey göremedim
Öyle olsa amenna bunda hiç bir şey yok 😂😂 ya doktor da sorun var yada bebekler artık kendini saklıyor 😂😂

Kızlar @bitkin96 ve M muhendishanim98

Boyunuz 1.70 ve kilonuz 58-59 kilo ise baya zayıfsınız. Vücut kitle indeksine göre gerçekten zayıfsınız. Bu kadar takmayın kiloları, sağlıklı beslendikten sonra, vay efendim hamileyim iki kişilik yemeliyim diyip homini gırtlak yemedikten sonra hiç bir şey olmaz. Kendinizi strese sokmayın.
Askimmbenim çocukla alakalı değil, romatizmam var 1 kilo bile alsam belime sırtıma binen yük beni çok yoruyor ve inanılmaz ağrılarım oluyor. O nedenle hem de bu romatizmada şekerli,. karbonhidratlu yiyip içince de çok artıyor ağrılar

İnşAllah büyümüştür canım ☺️ Eşimlede dün tartıştık beni sinir etti değerlendirmeler nasıl olacak bilmiyorum
Bizde sadece dün değerlendirebildik canım nasip artık senin daha yumurta Tm büyümemiş barışırsınız o zamana canım ne yapalım bu çocuk sevdası ile ay rahatça kusemiyorumda mecbur barışıyorum 🤣🤣

X