2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok değil ya doğuma kadar dikkat etmek lazım ☺️ Hamileyim diye her istediğinizi yemeyin ilk aylarda zaten bebişin ihtiyacı olan her şey vücudumuzda var.son aylarda ekstra kaloriye ihtiyaç var sadece. Son aylarda alacağınız kiloları ilk aylardan almayın ☺️
Ay ben kilo almışım zatennnn 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️59 olmuşum

Kızlar şüpheli ilişki üstünden 6 gün geçti 2 gündür kasıklarım ağrıyo daha doğrusu tatlı tatlı sızı geliyo gidiyo karın + bel çevresi. Böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı? 2 kere hamile kaldım 2 sinde de hatırlamıyorum şu olayın olup olmadığını ya deliricem şu hafızama😂😂🤦🏼‍♀️

Kızlar uzayan akıntı yumurtlamadan sonra mı oluyor? Az önce o şekilde akıntım oldu eşim de bu gece evde yok 🫢 eger oyleyse yarın ıcın sansımız devam edıyor mu
canım bende uzayan akıntıdan 3-4 gün sonra çatlama oldu hep, olgunlaşınca geliyor, mesala akıntının sabahısı doktora gitmişdim, 16-17 mm di, 3- 4 gün falan sonra çatlama iğnesi kullandık tam hatırlamıyorum, iğneden 36 saat sonra da çatlama oluyordu

2 gündür bazı ağrı sızılardan dolayı varsa heralde sağdadır diyordum. Ama az önce sol tarafımda zonklama desem değil güp güp yapar gibi ama acıtan şekilde ağrım oldu kasığımda. Ara ara durarak 2-3 dk sürdü. Bu neydi ki acaba ya?🙄

canım bende uzayan akıntıdan 3-4 gün sonra çatlama oldu hep, olgunlaşınca geliyor, mesala akıntının sabahısı doktora gitmişdim, 16-17 mm di, 3- 4 gün falan sonra çatlama iğnesi kullandık tam hatırlamıyorum, iğneden 36 saat sonra da çatlama oluyordu
Yaa demek ki çatlama öncesi geliyor o akıntı buna sevındım eşim bu gece evde yok kaçırmamış oluruz yumurtlamayı. Teşekkür ederim yorumlarınız için

Hadi ya o da mı kişiye göre değişiyor 🤦🏻‍♀️ Yok maalesef testim oyle bir an da karar verdik kardese
Bende yumurtlamadan 3 4 gün önce geliyor uzayan akıntı canım. Yumurta olgunlaştıgı zaman geliyor benden o akıntı geldiginde gitmiştim 16mm demişti

Eklentiler

• 20230613_131804.jpg
    20230613_131804.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 84
4 gun once ultrosana baktitrttim adetim 1 bucuk ay geciktigi icin bugun dokyor aradi 16 haftalik gebesin dedi kan testi vermis tim cikmamisti doktor ultrosonda var dedi ama kanda cikmiuor sizce neden gercekten fotoda gebelik varmi
Kanda nasıl çıkmayabilir ki beta hcg niz 0.5 ten küçük mü çıkıyor yani

4 gun once ultrosana baktitrttim adetim 1 bucuk ay geciktigi icin bugun dokyor aradi 16 haftalik gebesin dedi kan testi vermis tim cikmamisti doktor ultrosonda var dedi ama kanda cikmiuor sizce neden gercekten fotoda gebelik varmi
vauuuu tebrikler canım, 4 aylık hamilesin yani, üstüne görme de yaşamışsın ve kanda da çıkmamış, işte mucize kızlar

X