2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

4 gun once ultrosana baktitrttim adetim 1 bucuk ay geciktigi icin bugun dokyor aradi 16 haftalik gebesin dedi kan testi vermis tim cikmamisti doktor ultrosonda var dedi ama kanda cikmiuor sizce neden gercekten fotoda gebelik varmi
Kanda çıkıp ultrasonda cikmayana denk geldim de buna denk gelmedim ama okumuştum gizli gebelik deniyormuş heralde ama ben ultrasondan da pek anlamam bir şey göremedim ama doktorun var diyorsa olabilir tekrar ne zaman gideceksin muayeneye

Ama bu nasıl oluyorki kanda çıkmasın bu test diğilki çıkmasın..kanda diyorsun..şoktayım

Ben cidden çok merak etdim belirti olmaya bilir o normal..ama kanda çıkmaması beni düşündürdü..belki betaya 1 defa baktırmış sonra bırakmışki yok zaten
Bende MFK’nın sayfasında okumuştum ürünleri kullanmış kanama olunca gitmemiş doktora aradan epey zaman geçince muayeneye gitmiş 24 haftalık hamile olduğunu öğrenmiş. Bu nasıl mümkündür bilmiyorum ama doktor kendisi paylaşmış

Benim annem 5 aylık hamileydi adette görüyor du hatta uyku hapı da kullanıyordu ama bilmiyordu hamile olduğunu en son zehirlendi orda öğrendi gebe olduğunu sonra mecbur bebeği aldılar

Oyyy minik kalbini severim ben seninnnn hayırlı olsun tekrardan sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Canım inşallah hayirlisi ile doğrudur ben ilk gebeligimi karın ağrısı ile suphelenip regle 6 gün kal test yapmıştım pozitif cikmisti öyle ogrenmistim

Kızlar uzayan akıntı yumurtlamadan sonra mı oluyor? Az önce o şekilde akıntım oldu eşim de bu gece evde yok eger oyleyse yarın ıcın sansımız devam edıyor mu
Öncesinde oluyor. Benim yumurtlamadan 3-4 gün önce gelmeye başlar mesela. Bazısının yumurtlamadan 1 gün önce gelir. Bazısının yumurtlama günü hatta bazısının hiç böyle akıntısı gelmez. Bu akıntı gelirse de geldiği günler önemlidir 1 hafta 1 dolu 1 boş ilişki öneriyor doktorlar.

anaaa maydonoz ve hurma da mı yasak. Ben şu an şok

Benim deee aralikli oruca giriyorum yarın inşaallah
Kızlar Zumruduanka96 ve M muhendishanim98

Boyunuz 1.70 ve kilonuz 58-59 kilo ise baya zayıfsınız. Vücut kitle indeksine göre gerçekten zayıfsınız. Bu kadar takmayın kiloları, sağlıklı beslendikten sonra, vay efendim hamileyim iki kişilik yemeliyim diyip homini gırtlak yemedikten sonra hiç bir şey olmaz. Kendinizi strese sokmayın.

4 gun once ultrosana baktitrttim adetim 1 bucuk ay geciktigi icin bugun dokyor aradi 16 haftalik gebesin dedi kan testi vermis tim cikmamisti doktor ultrosonda var dedi ama kanda cikmiuor sizce neden gercekten fotoda gebelik varmi
Canım ultrason resminde 4 aylık kese bebek görüntüsü yok hiç nasıl oluyor şaşkınım

Ben 2 hamileliğimi de böyle anlamıştım canım inş sende de vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…