2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Sağlıkla tutunsun minnoslarımız inşallah.. psikolojisi çok zordu bende atlatması.. o yüzden psikolojik olarakta çok hazır olamadım. alıştım ama unutmadım kaybımı 🙏🏻 ama şöyle bi şey oldu bende pco var adetlerim düzensizdi kürtaj sonrası 6 ay oldu her ay günü gününe o kadar düzenli oldu ki hayatım boyunca böyle düzenli olmamıştı şok içindeyim aylardır 🥹
Evet duymuştum daha önce böyle birşey ama doğumdan sonra pcosu tamamen gitmiş insanlar var sizide bu vesile oldu demek ki 🙏🏻 benim içinde baya zordu 🥺 ama atlamam gerekiyordu da verende Allah alanda 🤲🏻 rabbim şimdi hayırlısını nasip etsin 🤲🏻🥰

Ya benim yakın arkadaşım yılda 4-5 ertesi gün hapı içiyordu amh değeri çok düştü :KK43: mesela adete çok yakın zamanda olmuştu bir kaçı onda bile içmişti kaç kez içme dedim dinlemedi.. Bebek istemeyen bile aslında ovulasyon ile değerlendirebilir zamanları..

Sık ilişki taktiği de istekliyim 🥲🤣 yani bilmiyorum oluyor yakınlaşıyoruz öyle tabi saatlerce olmuyor haftasonları gayet güzel verimli oluyor hafta içi biraz rahatlayıp uyuyalım modda oluyoruz 🤭🤭🤭
Ertesi gün hapı çok zararlıymış ya İnşAllah çokta abartmaz içmeyi sonradan pişman olacaktır.

Bizde de ilk günler iyi de üst üste 3 gün olunca bugün de olacak diye öflemeye başladık ikimizde 😂😂 zaten kocam beni sinir etmeye yer aradığı için bu konuda nazlanmayı bazen abartıyor

Sat 4 mayis bat 28 mayis ekler misiniz ?
Topiklere girmektwn yoruldum ama Allah'tan ümit kesilmez girmekteki tek amacim olur da gebe kalirsam bu mutluluğu sizle yaşamak 😂 en yakın dostlarim burasi oldu hic kimseyle konuşamadığm çocuk mevzularjnu burda konuşuyorum 🥰🫶😂
Yumurtlamayı değerlendirdiniz mi? 😍

Gerçi böyle diyorum ama geçen ay yumurtlama dışında ilişkilerimiz oldu uzaktaydık o dönem kırmızı kartı görünce hüzün çöktü içime 😅
Ya sizde de var mı mesela ben çocuk düşünmeden önce sanki bir kez bile yapınca hamile kalınacak sanıyordum hep 🤣
Ben tehlikeli olan dönemde yaklaştırmıyordum yanıma bile 😂 ama sizin libidoların maşallahı varmış haha

Sat 4 mayis bat 28 mayis ekler misiniz ?
Topiklere girmektwn yoruldum ama Allah'tan ümit kesilmez girmekteki tek amacim olur da gebe kalirsam bu mutluluğu sizle yaşamak 😂 en yakın dostlarim burasi oldu hic kimseyle konuşamadığm çocuk mevzularjnu burda konuşuyorum 🥰🫶😂
Hadi inşAllah hayırlısıyla patlatırsın güzel haberi ☺️

Ertesi gün hapı çok zararlıymış ya İnşAllah çokta abartmaz içmeyi sonradan pişman olacaktır.

Bizde de ilk günler iyi de üst üste 3 gün olunca bugün de olacak diye öflemeye başladık ikimizde 😂😂 zaten kocam beni sinir etmeye yer aradığı için bu konuda nazlanmayı bazen abartıyor
Ben de benimkine bugün pik çatladıktan sonra rahat bırakırım seni diyorum ama 3 gündür pik olunca gına geldi çatlayacaksa çatlasın artık diyor 😂

Kızlar boş vaktinizde uzanıp kulaklıkla bu meditasyonu dinleyin o kadar iyi geliyor ki ❤️
Hamile kalmak için meditasyon videosu gözlerinizi kapatın dinleyin arada 💫💫

Kız vakit varda biz mi dinlemedik afedersin tuvalete gitsem yada kocamın yanına gitsem oğlum yapışıyor bırakmıyor doğru düzgün ilişki yaşayalım 😂

Merhaba kızlar pko / pco olup femara kullanan varmı ? Klomenden farkı nedir ? Pko olup Femara kullanıp hamile kalan varmı aramızda .. beni biraz bu konuda aydınlatırsanız sevinirim 🙏🏼☺️

X