2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay bu ne saçmalık. Keseyi kalp atışını görmeden sağlıklı gebelik olduğuna nasıl emin olacaklar acaba? Sen bence başka doktora yada özel muayenehaneye fln git 7.haftadan sonra mutlaka baktır
Valla bende bilmiyorum yaşayıp görücez nasıl ilerliyor ama sistemleri aşırı farklı

Ama birden bırakamam ki bende isterim ama olmuyo canım durduramıyorum kendimi
Yani o istek asla geçmiyor söyleyeyim. Bebeğinizi zehirliyorsunuz şu anda, olaya öyle bakın. Sigaradan aldığınız her nefes bebekte ileride bir sürü rahatsızlığa yol açacak. Sonra diyecek ki eşine dostlarına, annem bana hamileyken sigara içmiş böyle kronik rahatsızlıklarım var.

Gerçekten kolay değil şu zıkkımı bırakmak. Ancak azaltmak da değil birden bırakmanız lazım artık. İnşallah başarırsınız.

Ben bırakmak istiyorum sigara beni bırakmıyor, yok deniyorum olmuyıor vs değil bu iş. Olur niye olmasın? O acıyı, o el titremesini çekeceksiniz mecburen. Keşke diyet yapmak da kolay olsa ancak onu yeme bunu yeme, spor yap derken 2 hafta sonra bir bakmışsın 1 kilo anca gitmiş. Güzel olan her şey zorlu.

Ama birden bırakamam ki bende isterim ama olmuyo canım durduramıyorum kendimi
Hangisi daha kıymetliyse onu seçersin canım valla hamile olup sigara içen annelere çok kızıyorum. Bende 2 günde bir paket içerdim ve 6-7 yıl kullandım. Hamile olduğumu öğrendiğim gün bıraktım.sigaranın bebeğine vereceği zararları okusan bence sende içmezsin Allah korusun bebeğine bir şey olursa bu vicdan azabı seni bitirir

Çok doğru yazdın canım haklısın ben bunu evladıma yapamam

İçim karardı valla başım ağırdı ben hata yaptım galiba

Atamam kocam içiyo işte o içerken bana zor gelcek ama napayım Katlancam artık bıraz okudum netten valla yok ben yapamam ben 1 senedir uğraşıyorum bebiş için ne göz yaşları döktüm her ay bu riski göze alamam

Kocan içmeye devam etse de sen içmezsin yapabilirsin. maalesef benim koca da içmeye devam etti. Çok şükür ki sadece akşamları bir kez içti balkonda iyice havalanıp içeri girdi. Çünkü onun taşıdığı koku duman bile size zarar veriyor.

Aynen öyle bebişinle geçireceğin anları düşün,bugün için çok çaba gösterdin sağlıkla tadını çıkar hatta ben eşime bundan yıllar sonra ben çocuklarımızın mezuniyetine, özel günlerine yada yaşadıkları yerlere onları ziyarete giderken sende evin yada hastanenin camından gidişimi seyredersin. Şimdiki tercihlerinin cezasını oturup senle çekemem diyorum Ama akıllanmıyor

Koz ne güzel laf demişsin eşine ay valla bayıldım allahım verir önünde sabrını elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…