2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Güvenmiyorum o testlere eşim de yapma onları moralin bozulmasın dedi öyle duruyor ama bu prodoctor uykumu kaçırdı bugün sabah olmaz artık bana
Prodoctor ne yaptı bende onu kullanıyorum innovita ile beraber aynı anda yapıyorum bende doğru çıktı hep o

Yüzde yüz hamilesinnnnn

Prodoctor ne yaptı bende onu kullanıyorum innovita ile beraber aynı anda yapıyorum bende doğru çıktı hep o
Canım prodoctor erken gebelikle bu sitede bi kız bu şekilde bi test yapmış böyle çıkmış sonra aynı markanın diğer testini de yapmış tamamen beyaz çıkmış kan vermiş 0,001< çıkmış , yani test yanlışmış falan onu okuyunca bide kötü yorumları okuyunca tedirgin oldum inşallah vardır gebelik

canım prodoctor bende de hep böyle silik çıkardıi test verdim 0 , sen koyulaşmayı takip et, koyulaşma olursa zaten vardır

Doktor doğru söylüyor canım sorun yok herşeyin çözümü var benim annem negatif biz 3 kardeş pozitifiz sapasağlamız
Bende de var annem negatif babam pozitif ben negatifim ama anneme sadece doğumdan sonra eğer bebek pozitif olursa iğne vurcaz demişler ama negatif olduum ve 2. çocuk olduğum için iğne vurulmamış. Tabi bu eskidendi. Şuan neden testim negatif olmasına rağmen iğne olcam onu anlamadım sadece. Ben de sapasağlamım iğnesiz:/

Günaydın kızlar ay yok bende uyku düzenim bozuldu gece 10 kez uyandım neredeyse sabahın da 5 inde kalktım ve mide bulantısı baya var

Kızlar sırasıyla iğnenin 8.ve 9.günleri bunlar.Ben 9.gün tamamen silineceğini düşündüm ama daha da koyulaştı.. Gebelik var diye düşündüm ama bugün yaptım gölge dahi çıkmadı

Eklentiler

• IMG_3489.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_3491.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 67
Bide dün test pozitif çıkınca aile doktorunu aradım hani gebelik testinyaptım pozitif diye kan testi istiyorum dedim çizgi varsa hamilesin 8 haftalık olmadan kan testi yapılmıyor dedi ben emin olmak istiyorum ama dedim gel bugün idrar tahlılınde ben bakayım dedi e onun en son adet tarihime göre hesabı 4 haftalıksın dedi e kontrol ıcın 4 haftam daha var yanı bu süreçte folık asıt falan kullanmam gerekmiyomu ya çıldırtacak burdakı gevur doktorlar benı

Kızlar sırasıyla iğnenin 8.ve 9.günleri bunlar.Ben 9.gün tamamen silineceğini düşündüm ama daha da koyulaştı.. Gebelik var diye düşündüm ama bugün yaptım gölge dahi çıkmadı
Çok şaşırdım canım gerçekten de 9.gün daha koyu. Başka test ile tekrarlasan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…