2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hayırlı olsun canım geç döllenme belliki 2 gün sonra aynı yerde tekrar kan ver inşAllah sağlıkla kucağına alırsın
Amin inşallah son 5 ay da o kadar kan tahlili yaptım ki hic birinde betayi bu civarda gormedim en yüksek gordugum 1.20 idi ama cok şükür dün bu sevinci yaşandı inşallah kursağımda kalmaz
Kan vermeden once erken gebelik testi yapmistim ondada silik görünce hemen kan vermek istedim pazartesi randevu aldim inşallah yukselmeye devam eder

Bugün de idrar testi yaptınız mı önceki testinizi atsaniza bakalım

Her sabah ilk idrarla test yaparak koyulaşmasını yani beta artışını takip edebilirsin Bir çok arkadaşımız öyle yaptı kan verme günü gelince de kan verdiler

İstenmez mi kız minicik yumuş yumuş kim istemez alalhım isteyen herkese nasip etsin saglıkla inşallah
Ay ben evliliğimin ilk 3 yılı hiç istemiyordum şu an kendime inanamıyorum. Gebeliği düşündüğümüz ay hamile kaldım sonrasında da kaybedince anladım ne büyük hata ettiğimi derin bir pişmanlık içindeyim o yıllar için

Aynen öyle oluyor kuzum bende başka çocuk mu asla diyordum allaha büyük konuşmuşum şimdi de deli gibi istiyorum

Her ay böyle olmuyor ama çikolata kistim var. Pik olmadan silikleşmesi yumurtanın yeterli olgunluğa gelmeden atıldığını mı gösterir yoksa bi alakası yok mu silik çıkmasıyla
Bence yumurtlama sürecin hızlı oluyor ve sen yakalayamıyorsun canım Yada sıvı alımına dikkat etmeden test yapıyorsun. Bende de 3,5 cm çikolata kisti var ama yumurtlamayı etkilemedi

Bence yumurtlama sürecin hızlı oluyor ve sen yakalayamıyorsun canım Yada sıvı alımına dikkat etmeden test yapıyorsun. Bende de 3,5 cm çikolata kisti var ama yumurtlamayı etkilemedi
2 2 buçuk saat öncesinde kesiyorum sıvı tüketimini hızlı oluyor olabilir mi gerçekten yumurtlamam? Çikolata kisti için ne yapıyorsun canım ilaç vitamin takviye ne kullanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…