2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar ya ben cilt bakımını çok severim hamileyken niasinamid, aha bha, hyaluronik asit falan zararlı olur mu. Aha bha neyse ama diğerleri zararsız geldi

Merhabalar öncelikle. Kendi hikayeme cok benzettim sizi. O yüzden kendi hikayemi anlatmak istedim. Ben 8 yıldır evliyim ilk bir sene korunduk. Tabi olmadı. Sayamadıgım kadar cok kımyasal gebelik yasadım 3 tane de düşüğüm var. Bende pcos görünümü var eşimde de morfoloji+ileri hız sıkıntısı var. Yapmadıgım sey kalmadı muskaya kadar. 3 sene ha bu ay ha su ay dıye dıye devam ettik. Hamile oldugumu göguslerımın agrısından anlardım kolıyle test almıstım hemen yapardım pozıtıf kan verırdım 3-4 gün sonra regl olurdum. Gebe kalmayı kolaylastıran jeller kullandım aktardan esıme takvıyeler aldım denedık klomen ovitrelle denedık ama kimyasaldan öteye gidemedik. Genetik testler yapıldı sıkıntı yoktu. Rahim filmi cekıldıkten sonra ilk defe beta arttı ve kese olustu ama düştü maalesef. Bir kere daha kese düşürdüm. Sonra tüp bebege karar verdik düşükleri evde yapıyordum cok zorlanıyordum. Tüp bebek doktorum kalıtesız yumurta sperm o yuzden kımyasal oluyor dedı. Tüp bebekle bir oğlum var 3 yasında(Rabbim sizlerede nasip etsin). 2 yasındayken bır ay korunmadım 10 gün gecti adetim hamıle kalmısım doktora gittik kese var haftaya gel kalp atısı ıcın dedı ama ertesı gün kanamam basladı. Öğrendikten sonra düşük yaptım hep cok yoruldum. Yumurtam vardı kardes deneyelım dedık ama negatıf oldu gecen ay. Biraz dogal deneyelım dedık bakalım nasip olacak mı? İnstagram da fıtrı gebelik diye bi yer var orayı arastırıyorum suan bilgisi olan var mı acaba?
Rabbim isteyen layıkıyla bakabilecek herkese nasip etsin inşallah uzun oldu biraz kısura bakmayı
İsmi azam duasıni okuyabilirsiniz çok tesirli bence

Canım okuyunca msjını yazmadan duramadım. Ben 16 yaşından beri pcosum ve bunu doktorlara da söylüyordum ilk çocuk için gittiğimde 1 yıl korunmasız ilişki deneyip sonra geleceksin olmazsa tedaviye başlarız demişti malesef 1 yıl bekledim . Olmadı sonra başka bir şehirde başka doktora gittim durumu anlattım doktor bana dedi ki ne demek 1 yıl beklemek sen zaten pcossun 1 yıl bekleme zorunluluğun yok devlet böyle hastaları bekletmez zaten zor gebelik oluyor sizlerde zaman kaybı oluşmasın diye . Aklında bulunsun sıkıntılı durumu olanlar bekletilmez bekletilen doktordan da çık başka bir hekime git dedi . Bana ne yapmam gerektiğini bir kağıda yazdı bu kağıdı al doktora ver o bunları uygulasın dedi . Geldim verdim dedim tedavi oluyordum yarıda kaldı bu kağıdı verdi hoca bunları yapacakmışsınız yaptı o ay hamile kalmıştım . Demem o ki birşey çıksa da 1 yıl bekleyecksin diyen doktordan uzak dur bilmiyordur kaliteli olsa bilirdi bu cümlenin kurulmayacağını . Başka bir doktora git canım
Gideceğim yumurtalarin gününe göre gelismemis dedi dedim ya oflayarak bi Kağit yazdı verdi yarın gitmem gerekiyo nereye bilmiyorum adetimin üzerinden 8 9 gün gectı galiba ve 2 gündür kahverengi kanamam var , vajinada adet olacakmisim gibi hafif ağrı var neden olur bi fikriniz var mı?

Gideceğim yumurtalarin gününe göre gelismemis dedi dedim ya oflayarak bi Kağit yazdı verdi yarın gitmem gerekiyo nereye bilmiyorum adetimin üzerinden 8 9 gün gectı galiba ve 2 gündür kahverengi kanamam var , vajinada adet olacakmisim gibi hafif ağrı var neden olur bi fikriniz var mı?
Yumurtlama dönemin tam. Çatlama ağrısı yaşıyorsundur. Bugünlerde ilişki olsun sık sık ☺️

Yumurtlama dönemin tam. Çatlama ağrısı yaşıyorsundur. Bugünlerde ilişki olsun sık sık ☺️
Öyle düşündüm ama doktor 3 gün önce yumurtan gelismemis dedi. Dün ovülasyon testi yaptım ve koyulasma hic yoktu belli belirsizdi t cizgisi 🥲 baska ne gibi nedeni olabilir alttan muayeneden 2 gün sonra ara kanama olur mu

Öyle düşündüm ama doktor 3 gün önce yumurtan gelismemis dedi. Dün ovülasyon testi yaptım ve koyulasma hic yoktu belli belirsizdi t cizgisi 🥲 baska ne gibi nedeni olabilir alttan muayeneden 2 gün sonra ara kanama olur mu
Ben olsam o doktorun hiç bir dediğine inanmam sen ovülasyona devam et. Düzenli yapıyor musun? Sıvı almamaya dikkat ediyor musun?

Ahahaha😂😂 senle aynı anda yaşamış her şeyi 😂 ay sonuç pozitif olunca her haliyle güzel oluyor bu duyguları yaşamak. Hepimize nasip olur inşAllah 😍🤲🏻 Dün gece senin için de dua etmiştim 12.30 gibiydi. Gruptaki arkadaşların çoğunun ismini biliyorum senin ismini bilmeyince duama kristialia diye devam ettim güldüm tabi duanın içinde 😂😂
Önemli olan niyet. 😊

Belirti olsa da ara vermeden devam ederdi değil mi? Tam farklı bişeyler var diye umutlanırken onlar da azaldı.
Bugün aşırı sıcak. Evdeyim ama ev de çok sıcak. O etkiler mi acaba🙃
Moralim bozuldu.

X