2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Adete yakın ovulasyon testi yaptınmı canım hiç

Rabbim sağlıkla kucağına almayanı nasip etsin inşallah

Bnımde 3 düşükten sonra aklımdan süpyan muskası geçmiyor değil
Merhabalar öncelikle. Kendi hikayeme cok benzettim sizi. O yüzden kendi hikayemi anlatmak istedim. Ben 8 yıldır evliyim ilk bir sene korunduk. Tabi olmadı. Sayamadıgım kadar cok kımyasal gebelik yasadım 3 tane de düşüğüm var. Bende pcos görünümü var eşimde de morfoloji+ileri hız sıkıntısı var. Yapmadıgım sey kalmadı muskaya kadar. 3 sene ha bu ay ha su ay dıye dıye devam ettik. Hamile oldugumu göguslerımın agrısından anlardım kolıyle test almıstım hemen yapardım pozıtıf kan verırdım 3-4 gün sonra regl olurdum. Gebe kalmayı kolaylastıran jeller kullandım aktardan esıme takvıyeler aldım denedık klomen ovitrelle denedık ama kimyasaldan öteye gidemedik. Genetik testler yapıldı sıkıntı yoktu. Rahim filmi cekıldıkten sonra ilk defe beta arttı ve kese olustu ama düştü maalesef. Bir kere daha kese düşürdüm. Sonra tüp bebege karar verdik düşükleri evde yapıyordum cok zorlanıyordum. Tüp bebek doktorum kalıtesız yumurta sperm o yuzden kımyasal oluyor dedı. Tüp bebekle bir oğlum var 3 yasında(Rabbim sizlerede nasip etsin). 2 yasındayken bır ay korunmadım 10 gün gecti adetim hamıle kalmısım doktora gittik kese var haftaya gel kalp atısı ıcın dedı ama ertesı gün kanamam basladı. Öğrendikten sonra düşük yaptım hep cok yoruldum. Yumurtam vardı kardes deneyelım dedık ama negatıf oldu gecen ay. Biraz dogal deneyelım dedık bakalım nasip olacak mı? İnstagram da fıtrı gebelik diye bi yer var orayı arastırıyorum suan bilgisi olan var mı acaba?
Rabbim isteyen layıkıyla bakabilecek herkese nasip etsin inşallah uzun oldu biraz kısura bakmayı

Sağlıkla kucağına al inşallah

Canım sen ikinciyi genetiğe göndere bilirdin ama..bana doktor dedi kimyasal düşükler embriyonun genetiğinde anormallık olunca oluyor..

inşAllah sağlıkla kucağına alırsın bebişini annesiii hamileliğin de çok kolay rahat geçer umarım :) kan verecek misin peki? ayy eşine nasıl söyliycen?sürpriz mi yapacaksın fikir topluyorum kendi zamanıma kadar

Koç burcu olduğum için eşime gösterdim bile innıvitada kırmızı gölge belli silik canlı bakınca diyor ki yandaki kadar kırmızı olana kadar bekleyecek miyiz şaşırmadı ki süpriz olmadı o bana hep hamilesin sen diyodu anlıyorum diyordu öyle çok büyük sevinç olmadı çünkü öyle davranıyordu bildiği şeymiş

Ahahaha senle aynı anda yaşamış her şeyi ay sonuç pozitif olunca her haliyle güzel oluyor bu duyguları yaşamak. Hepimize nasip olur inşAllah Dün gece senin için de dua etmiştim 12.30 gibiydi. Gruptaki arkadaşların çoğunun ismini biliyorum senin ismini bilmeyince duama kristialia diye devam ettim güldüm tabi duanın içinde

Çok sevindim canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Ya bende pkoluyum ve bu ay bende çok olumlama yaptım hamileyim falan diye kendimi telkin ettim falan hatta o kadar inandım ki bir ara rahim bölgesinde pıt diye bişey oldu o zaman da hararetli bi anımdı "kız dur sende bir daha kana betayı salmadın bana pıtlıyorsun" dedim ama sonra beni bi mutluluk sardı anlatamam
Benim bat 16 haziran keşke sabah bende test yapsaydım ya senin çıktıysa belki benimde çıkardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…