2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar ya ben cilt bakımını çok severim hamileyken niasinamid, aha bha, hyaluronik asit falan zararlı olur mu. Aha bha neyse ama diğerleri zararsız geldi

İsmi azam duasıni okuyabilirsiniz çok tesirli bence

Gideceğim yumurtalarin gününe göre gelismemis dedi dedim ya oflayarak bi Kağit yazdı verdi yarın gitmem gerekiyo nereye bilmiyorum adetimin üzerinden 8 9 gün gectı galiba ve 2 gündür kahverengi kanamam var , vajinada adet olacakmisim gibi hafif ağrı var neden olur bi fikriniz var mı?

Yumurtlama dönemin tam. Çatlama ağrısı yaşıyorsundur. Bugünlerde ilişki olsun sık sık

Yumurtlama dönemin tam. Çatlama ağrısı yaşıyorsundur. Bugünlerde ilişki olsun sık sık
Öyle düşündüm ama doktor 3 gün önce yumurtan gelismemis dedi. Dün ovülasyon testi yaptım ve koyulasma hic yoktu belli belirsizdi t cizgisi baska ne gibi nedeni olabilir alttan muayeneden 2 gün sonra ara kanama olur mu

Ben olsam o doktorun hiç bir dediğine inanmam sen ovülasyona devam et. Düzenli yapıyor musun? Sıvı almamaya dikkat ediyor musun?

Önemli olan niyet.

Belirti olsa da ara vermeden devam ederdi değil mi? Tam farklı bişeyler var diye umutlanırken onlar da azaldı.
Bugün aşırı sıcak. Evdeyim ama ev de çok sıcak. O etkiler mi acaba
Moralim bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…