2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bız hayatımızda hıc kullanmadık desem🙈😂😂 sevmıyomus bızımkı ayy melooş bende ıcerdım o ertesı gun haplarından ne pısmanım sımdı ya megerse bısey olmuyomus 😂@melegim can
Bizde hiç kullanmadık kuzum işte mecburen kullanmıştık 2 defa oda malum parçalandı 😂😂 gecenin bir yarısı ilaç almaya yoklamıştım iyide güzeldi parası sonra ögrendim ki 24 saat içinde içilebiliyormuş. Şimdide diyorum keşke olsaydı büyürdü. Bu arada dün doktoruma gittim bu ay bana seni dinlendirelim dedi 😔😔

Bizde hiç kullanmadık kuzum işte mecburen kullanmıştık 2 defa oda malum parçalandı 😂😂 gecenin bir yarısı ilaç almaya yoklamıştım iyide güzeldi parası sonra ögrendim ki 24 saat içinde içilebiliyormuş. Şimdide diyorum keşke olsaydı büyürdü. Bu arada dün doktoruma gittim bu ay bana seni dinlendirelim dedi 😔😔
Belkide biraz dinlenmek iyi gelecektir canım

Evet hep ılac kullanmak zararlı olabılır bıtanem.bır ay oluruna bırak hıcbısey ıcme.ama denemelere devam et tabıkı😊😊😍

Evet hep ılac kullanmak zararlı olabılır bıtanem.bır ay oluruna bırak hıcbısey ıcme.ama denemelere devam et tabıkı😊😊😍
İlişki olsun dedi canım birde cyclo ilaç verdi 21 tane adet düzenleyici galiba geçen ay adet olamadım leke geldi sadece ondan 20 gün sonra adet oldum döngüm çok kısa sürüyor

Kızlar ya perşembe akşam çok çok minicik bi leke olmuştu, bugün de temizlik yaptım azıcık ama, yine çok çok minik iki nokta kadar lekelenmem oldu normal midir yerleşme midir sizce

X